2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění propagačních a reklamních služeb pro statutární město Jihlava
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění reklamních a propagačních služeb pro zadavatele spočívajících v prezentaci zadavatele ve sportovním prostředí, uspokojení jeho souvisejících marketingových komunikačních potřeb a rovněž zajištění požadavku na podporu a šíření sportovní a pohybové osvěty mezi dětmi a mládeží, a to po dobu 54 měsíců. Prezentace zadavatele ve sportovním prostředí bude spočívat v jeho reklamní prezentaci v regionálně významném a populárním sportovním odvětví, a to prostřednictvím profesionálního sportovního klubu s působištěm na území zadavatele, které v těchto odvětvích reprezentuje region. Komunikační zaměření požadovaných služeb bude orientováno na cestovní ruch s cílem podpořit návštěvnost a zvýšit atraktivitu města Jihlavy a občanskou sounáležitost. Sportovním klubem s působištěm na území zadavatele se pro účely zadání a plnění této veřejné zakázky (s ohledem na požadavky zadavatele na rozsah a dosah poskytovaných reklamních a propagačních služeb) rozumí profesionální sportovní klub, který trénuje na území statutárního města Jihlava a v alespoň jedné sezóně za poslední 3 roky před zahájením zadávacího řízení odehrál alespoň 15 domácích utkání s průměrnou sezónní návštěvností domácích utkání alespoň 2.000 diváků. Předmětem plnění veřejné zakázky bude poskytování propagačních služeb spočívajících zejména v umístění reklamních log a obchodních či jiných sdělení zadavatele na místech využívaných profesionálním sportovním klubem, zejména na reklamních plochách, tabulích apod., případně prezentace zadavatele v průběhu jejich utkání i při dalších veřejných akcích, jichž se klub účastní, případně též prezentace zadavatelem pořádaných či podporovaných sportovních, kulturních či společenských akcí dalšími vhodnými způsoby. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: Zajištění propagačních a reklamních služeb pro statutární město Jihlava
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen, 92621000 Förderung von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001