474512-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz systemu zarządzania energią na potrzeby ZWKiEC Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej, magazynu energii oraz systemu zarządzania energią na potrzeby ZWKiEC Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem
BeschreibungPrzedmiot zamówienia dotyczy rozbudowy instalacji elektroenergetycznej oczyszczalni ścieków i urządzeń gospodarki ściekowo - osadowej w Wysokiem Mazowieckiem o instalację odnawialnego źródła energii przeznaczonego na własne cele. Instalacja składa się z wolnostojących paneli fotowoltaicznych bifacjalnych (860 szt.), montowanych na konstrukcjach stalowych z wbijanych w podłoże dostosowane do odbijania światła słonecznego. Panele połączone zostaną instalacją kablową ze skrzynkami sterowniczymi, kontenerowym magazynem energii oraz stacją transformatorową, które stanowią również przedmiot zamówienia. Moc budowanej elektrowni fotowoltaicznej: 498,80 kW, natomiast magazynu energii elektrycznej: ok. 500 kVA i pojemność 745 kWh. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca po doborze urządzeń wykona projekt wykonawczy budowy instalacji fotowoltaicznej celem uzgodnienia w PGE. Zamawiający złożył wniosek o warunki przyłączenia do sieci PGE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, który zawiera dokumentację projektową oraz w Załączniku nr 1 do Umowy - Wymagania Zamawiającego
Interne KennungZP-3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45223200 Bauliche Anlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia dotyczy rozbudowy instalacji elektroenergetycznej oczyszczalni ścieków i urządzeń gospodarki ściekowo - osadowej w Wysokiem Mazowieckiem o instalację odnawialnego źródła energii przeznaczonego na własne cele. Instalacja składa się z wolnostojących paneli fotowoltaicznych bifacjalnych (860 szt.), montowanych na konstrukcjach stalowych z wbijanych w podłoże dostosowane do odbijania światła słonecznego. Panele połączone zostaną instalacją kablową ze skrzynkami sterowniczymi, kontenerowym magazynem energii oraz stacją transformatorową, które stanowią również przedmiot zamówienia. Moc budowanej elektrowni fotowoltaicznej: 498,80 kW, natomiast magazynu energii elektrycznej: ok. 500 kVA i pojemność 745 kWh. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca po doborze urządzeń wykona projekt wykonawczy budowy instalacji fotowoltaicznej celem uzgodnienia w PGE. Zamawiający złożył wniosek o warunki przyłączenia do sieci PGE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, który zawiera dokumentację projektową oraz w Załączniku nr 1 do Umowy - Wymagania Zamawiającego.