2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamická nákupní systém na nábytek ÚHKT
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou pro kategorie 1 a 2 dodávky dodávky nábytku a vybavení primárně, ale nikoliv výhradně dle přílohy č. 4 zadávací dokumentace – Produktového listu ÚHKT. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS pro kategorii 3 bude zakázková výroba nábytku. Dodávaný i vyráběný nábytek je určený pro prostory zdravotní péče, laboratoře, administrativní prostory a ostatní prostory Ústavu hematologie a krevní transfuze. Podrobný popis předmětu dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele a jejich počet může být od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ23208
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39141000 Küchenmöbel, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39143121 Kleiderschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39180000 Labormöbel, 39181000 Labortische, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nábytek, včetně příslušenství a atypický nábytek-nábytek na míru
Beschreibung: Předmětem plnění pro kategorii 1 budou dodávky nábytku zejm.: pracovní stoly, jednací stoly, laboratorní stoly, kontejnery, lůžka do lékařských pokojů (netýká se pacientských lůžek), šatní skříně, policové skříně, laboratorní nábytek, příslušenství apod. a dále zakázková výroba a montáž atypického nábytku, vestavěných skříní, kuchyňského nábytku, stolů, laboratorních stolů a dalšího laboratorního nábytku včetně příslušenství apod. Dodávaný i vyráběný nábytek je určený pro prostory zdravotní péče, laboratoře, administrativní prostory a ostatní prostory Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung: 23208-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39141000 Küchenmöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39143121 Kleiderschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39180000 Labormöbel, 39181000 Labortische, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen