See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor schoonmaak en ramenwasdiensten in verschillende gebouwen en op diverse locaties over Vlaanderen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het uitvoeren van schoonmaak- en ramenwasdiensten in verschillende administratieve gebouwen en regionale kantoren die hoofdzakelijk worden gebruikt voor kantooractiviteiten, vergaderingen en publieksontvangst. De raamovereenkomst wordt gesloten voor een vaste periode van één jaar en kan vervolgens driemaal stilzwijgend worden verlengd met telkens één jaar, conform artikel 57 van de Wet overheidsopdrachten. De opdracht wordt opgesplitst in 4 percelen omwille van de omvang, complexiteit en praktische uitvoeringsmodaliteiten. - Perceel 1: Schoonmaak- en servicediensten in gebouw te Wijgmaal 4B en 4C - Perceel 2: Schoonmaakdiensten op diverse locaties - Perceel 3: Ramenwas in gebouw te Wijgmaal 4B en 4C - Perceel 4: Ramenwas op diverse locaties De opdracht kan worden uitgevoerd voor volgende entiteiten onder SamenFerm: Ferm Kinderopvang vzw, Ferm Thuiszorg vzw, Immo Kwaliteitsfonds vzw, Ferm Huishoudhulp cv, Ferm vzw, Ferm Dienstencheques cv en SamenFerm fv, (handelend voor zichzelf en in naam van al deze entiteiten).
Interne Kennung: PPP0RE-182/6017/2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaak- en servicediensten in hoofdkantoor te Wijgmaal 4 B en C
Beschreibung: Omschrijving van het perceel Dit perceel omvat het hoofdkantoor, bestaande uit 2 gebouwen (4B en 4C) gelijkvloers en 4 verdiepingen met volgende ruimten: sanitaire blokken, inkomhallen en gangen, trappen en overlopen, personenliften, kantoren en vergaderruimten, opslagruimten, koffiecorners, eetzaal. Frequentie en werkuren De schoonmaakwerkzaamheden worden uitgevoerd met een frequentie van 5 dagen per week (maandag tot en met vrijdag) tussen 6.00 en 22.00 uur. Op afroep kunnen afwijkingen mogelijk zijn. De uitvoering gebeurt volgens een vooraf vastgesteld en gedetailleerd werkprogramma, dat deel zal uitmaken van het bestek. Naast de schoonmaaktaken moeten op courante basis bijkomende servicetaken waaronder; klaarzetten vergaderzalen, onderhoud koffieapparaten, afruimen en vaat, worden uitgevoerd. De dienstverlening gebeurt zodanig dat een continue, kwalitatieve en flexibele uitvoering van de opdracht wordt gewaarborgd gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst. Hiervoor wordt minstens voorzien: - één contractverantwoordelijke - één operationeel verantwoordelijke op de werkvloer - voldoende schoonmaakmedewerkers - een vervangingsregeling bij afwezigheden.
Interne Kennung: 2026-001_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaakdiensten op diverse locaties
Beschreibung: Dit perceel omvat schoonmaakdiensten op diverse locaties verspreid over Vlaanderen. De diverse locaties omvatten zowel regionale kantoren alsook gebouwen te Bilzen, Geel en Tildonk. De uitvoering gebeurt volgens een vooraf vastgesteld werkprogramma, dat deel zal uitmaken van het bestek. Servicediensten maken geen deel uit van perceel 2.
Interne Kennung: 2026-001_2
Los: LOT-0003
Titel: Ramenwasdiensten in hoofdkantoor te Wijgmaal 4 B en C
Beschreibung: Omschrijving van het perceel Dit perceel omvat het reinigen van de beglazing van het gebouw te Wijgmaal 4B en 4C. Te reinigen oppervlakken: - alle gevelbeglazing langs binnen- en buitenzijde - alle vensterbanken aan de buitenzijde - de volledige omlijstingen - het interne separatieglas Frequentie Het wassen van de ramen en separatieglas gebeurt 2x per jaar, in de maanden april of mei en oktober of november. Veiligheid Bij de uitvoering van deze opdracht moet bijzondere aandacht worden besteed aan de veiligheid van het uitvoerend personeel. Het werk moet uitgevoerd worden met behulp van een hoogtewerker.
Interne Kennung: 2026-001_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0004
Titel: Ramenwasdiensten op diverse locaties
Beschreibung: Omschrijving van het perceel Dit perceel omvat het reinigen van de beglazing in de regionale kantoren op diverse locaties en de gebouwen te Bilzen, Geel en Tildonk Werkprogramma regionale kantoren: Voor de regionale kantoren wordt de ramenwas uitgevoerd op afroep, naargelang de behoeften van de aanbestedende overheid. De opdracht heeft betrekking op regionale kantoren verspreid over alle provincies in Vlaanderen en omvat momenteel een vijfentwintig tot dertig locaties. De lijst van de adressen en bijkomende informatie zal worden opgenomen in het bestek. Werkprogramma gebouwen te Bilzen, Geel en Tildonk Te reinigen oppervlakken: - alle gevelbeglazing langs binnen- en buitenzijde - alle vensterbanken aan de buitenzijde - de volledige omlijstingen - het interne separatieglas Frequentie De ramenwas wordt tweemaal per jaar uitgevoerd, met name: eenmaal in april of mei en eenmaal in oktober of november. Veiligheid Bij de uitvoering van deze opdracht moet bijzondere aandacht worden besteed aan de veiligheid van het uitvoerend personeel.
Interne Kennung: 2026-001_4