474563-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Remont taboru kolejowego – ekspozycyjnego. Zadanie realizowane w ramach projektu nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000104 „Wąskim torem od przeszłości do przyszłości” realizowanego w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont taboru kolejowego – ekspozycyjnego. Zadanie realizowane w ramach projektu nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000104 „Wąskim torem od przeszłości do przyszłości” realizowanego w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi remontu następującego taboru kolejowego-ekspozycyjnego: 1) wagon motorowy Mbxd2 – 1 szt. (remont całkowity blacharki), 2) doczepa Bxhpi - 3 szt. (piaskowanie i malowanie), 3) pług odśnieżny – 1 szt. (malowanie), 4) wagon towarowy/węglarka z systemem Ziehla – 2 szt. (remont kapitalny), 5) wagon techniczny do prac torowych – 1 szt. (remont), 6) wagon techniczny do wykonywania oprysków – 1 szt. (remont), 7) lokomotywa parowa Borsig – 1 szt. (piaskowanie i malowanie).
Interne KennungIB.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Remont taboru kolejowego – ekspozycyjnego. Zadanie realizowane w ramach projektu nr CZ.11.02.01/00/23_004/0000104 „Wąskim torem od przeszłości do przyszłości” realizowanego w ramach Programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach od nr 2.1 do nr 2.9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usługi remontu następującego taboru kolejowego-ekspozycyjnego: 1) wagon motorowy Mbxd2 – 1 szt. (remont całkowity blacharki), 2) doczepa Bxhpi - 3 szt. (piaskowanie i malowanie), 3) pług odśnieżny – 1 szt. (malowanie), 4) wagon towarowy/węglarka z systemem Ziehla – 2 szt. (remont kapitalny), 5) wagon techniczny do prac torowych – 1 szt. (remont), 6) wagon techniczny do wykonywania oprysków – 1 szt. (remont), 7) lokomotywa parowa Borsig – 1 szt. (piaskowanie i malowanie).