2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch fabrycznie nowych, średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla OSP Gawrzyjałki oraz OSP Płozy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego dwóch fabrycznie nowych średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych przeznaczonych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gawrzyjałkach oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Płozach. Samochody zamawiane są z wyposażeniem dodatkowym, które wyspecyfikowano w dokumentach zamówienia i które wykonawca musi zamontować w obu pojazdach. Samochody muszą być fabrycznie nowe (nieużytkowane), rok produkcji podwozia 2026, spełniać wymagania wynikające z przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy oraz posiadać komplet dokumentacji umożliwiającej zarejestrowanie go na terenie Polski, jako pojazd specjalny pożarniczy. Całe wyposażenie składające się na przedmiot zamówienia powinno być nowe, nie noszące śladów uszkodzeń zewnętrznych i uprzedniego używania, tzn. że żadne urządzenie, produkt nie może być wcześniej używane, winno być sprawne, odpowiednio zapakowane, spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części: 1) CZĘŚĆ I: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Gawrzyjałki: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gawrzyjałkach. 2) CZĘŚĆ II: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Płozy: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Płozach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ. (dotyczy obu części)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Gawrzyjałki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gawrzyjałkach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Płozy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Płozach.