See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávku motorové nafty
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS pro zajištění dodávek nafty. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky motorových paliv, specifikovaných v příloze "C" Zadávací dokumentace. Podrobně je předmět plnění jednotlivých zakázek vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 318265-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS pro zajištění dodávek nafty. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky motorových paliv, specifikovaných v příloze "C" Zadávací dokumentace. Podrobně je předmět plnění jednotlivých zakázek vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí ZD
Interne Kennung: 0