2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekční práce – modernizace domova pro seniory Modrý kámen, Mnichovo Hradiště
Beschreibung: Předmětem zakázky je vypracování projektových dokumentací pro celkovou rekonstrukci a modernizaci domova pro seniory a domova se zvláštním režimem Modrý kámen v Mnichově Hradišti. Jedná se o zpracování těchto dokumentací: - Projektová studie vč. geodetického zaměření - Projektová dokumentace pro povolení záměru - Projektová dokumentace pro provádění stavby včetně položkového a slepého rozpočtu se soupisem prací, dodávek a služeb s výkazem výměr - Inženýring akce - Dozor projektanta.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001