See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby ”Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o.”, numer 2673/2026 2. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest również dzierżawa sprzętu w okresie trwania umowy : 1) Pakiet 38 poz. 4 – Pompa objętościowa – 2 szt; 2) Pakiet 105 poz. 2 – Strzygarka chirurgiczno-medyczna – 4 szt; 3) Pakiet 116 poz. 5 – Zamknięty system do wykonywania mammotomicznej biopsji – 1 szt; 4) Pakiet 143 poz. 2 – Dozownik do pobierania rękawiczek do powieszenia na ścianie - 60 szt; 5) Pakiet 143 poz. 3 - Dozownik do pobierania rękawiczek do powieszenia na szynie - 16 szt; 6) Pakiet 147 poz. 2 – Podajnik metalowy do rękawic do mocowania na ścianie – 10szt 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 3 do SWZ tj. Formularz Asortymentowo-Cenowy. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (Pakiet 1-149). 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 p.z.p. 7. Przedmiot zamówienia, kwalifikowany jako wyrób medyczny musi spełniać wymagania prawne dotyczące dopuszczenia do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 ze zm.) i spełniać wszystkie wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego przedstawi poświadczone za zgodność z oryginałem kserokopie pozwoleń (świadectw). 8. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty spełniały wymogi określone obowiązującym prawem, zostały dopuszczone do obrotu handlowego i posiadały wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski. 9. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. Przy czym nie wymaga się modyfikacji SWZ i/lub jej załączników przez Zamawiającego, bowiem należy je odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami. 10. Ilekroć w SWZ, opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy " lub równoważne". 11. W takim przypadku podane cechy materiałów, nazw producentów, produktu lub urządzenia należy rozumieć jako definicje standardów, a nie konkretne rozwiązania (nie gorsze niż parametry użytkowe, funkcjonalne i techniczne materiałów, urządzeń lub produktów wskazanych w załącznikach do SWZ). 12. Wykonawca, który w ofercie powołuje się na rozwiązania równoważne, obowiązany jest wykazać w składanej ofercie, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia ze wskazaniem nazwy i pozycji opisu przedmiotu zamówienia, których dotyczy, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. W takiej sytuacji Wykonawca zobowiązany będzie załączyć do oferty ich charakterystykę oraz dowody potwierdzające równoważność rozwiązań. 13. W przypadku niewskazania w ofercie rozwiązania równoważnego, Zamawiający uzna, iż Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia zgodnie z rozwiązaniami wskazanymi w SWZ. 14. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku Nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 2673/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141220 Kanülen, 33141200 Katheter, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 33141640 Dränvorrichtungen, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 35125100 Sensoren, 33141615 Urinbeutel, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141641 Sonden, 22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141321 Anästhesienadeln, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 37322300 Mundstücke, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141110 Verbandsmaterial, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 33199000 Medizinische Kleidung, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder, 33141642 Dränzubehör, 33171300 Epiduralset, 18424300 Einweghandschuhe, 33141420 Operationshandschuhe, 33171210 Reanimationsmasken, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik, 33141323 Biopsienadeln, 33180000 Funktionsunterstützung, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33194120 Infusionsbesteck, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33192500 Reagenzgläser, 24326310 Ethylenoxid, 33712000 Kondome, 33169400 Chirurgische Sets, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 31711140 Elektroden, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33141240 Katheterzubehör, 33141112 Heftpflaster, 38423000 Druckmessgeräte, 31711120 Signalwandler, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Sterylne Kaniule
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Zestaw larygoskopowy pediatryczny
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Przyrządy do przetaczania płynów i krwi
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Cewniki
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Strzykawki
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Igły
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Rurki nosowo-gardłowe
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Koreczki
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Zgłębniki i cewniki
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Materiały medyczne
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Nakłuwacze
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Igły do znieczulenia
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Port z komorą tytanową
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Elektrody
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Dreny Kehra
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Maska krtaniowa AMBU
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: Część 20
Haupteinstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Zestaw elektrod
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Zestaw do konikotomii
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Igły doszpikowe
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Zestaw do drenażu opłucnej
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Asortyment do defibrylatora
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Maska krtaniowa
Interne Kennung: Część 26
Haupteinstufung (cpv): 33171210 Reanimationsmasken
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Indroduktor
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Rurki tracheostomijne, ustno-gardłowe, intubacyjne
Interne Kennung: Część 29
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Rurki tracheostomijne
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Rurki intubacyjne z mankietem
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Adapter do dróg oddechowych
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Asortyment dla noworodków
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Paski do mierzenia glukozy we krwi
Interne Kennung: Część 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Asortyment medyczny na blok operacyjny
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Filtry oddechowe
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Zestawy do żyły głównej
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Urządzenie i asortyment do podawania leków
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Asortyment do pomiaru serca
Interne Kennung: Część 39
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Igły do biopsji
Interne Kennung: Część 40
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Obwody oddechowe
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Kapturki do termometru
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Butelka do długotrwałego odsysania wydzieliny z ran
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: Sonda Sengstakena
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Zestaw przetworników do pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: Część 45
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711120 Signalwandler
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: Zgłębnik gastrostomijny
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Zestaw z cewnikiem
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: Zestawy do zabiegów nekozastępczych
Interne Kennung: Część 48
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Beschreibung: Kaniula bez bezpiecznej zastawki
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Beschreibung: Testy do wykrywania wód płodowych
Interne Kennung: Część 50
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Beschreibung: System do odsysania rurkami
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Beschreibung: Zestaw do toalety jamy ustnej pacjenta
Interne Kennung: Część 52
Haupteinstufung (cpv): 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: Asortyment do tomografu
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Beschreibung: Zgłębniki i zestawy PEG
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Beschreibung: Próżnociąg położniczy i szczoteczka cytologiczna
Interne Kennung: Część 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Beschreibung: Aparaty do infuzji
Interne Kennung: Część 56
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Beschreibung: Zestaw do przezskórnej tracheotomii metodą Griggsa
Interne Kennung: Część 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Beschreibung: Akcesoria dla noworodków II
Interne Kennung: Część 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Beschreibung: Ustniki do inhalatora
Interne Kennung: Część 59
Haupteinstufung (cpv): 37322300 Mundstücke
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Beschreibung: Akcesoria dla noworodków III
Interne Kennung: Część 60
Haupteinstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Beschreibung: Lancety do testów alergologicznych
Interne Kennung: Część 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Beschreibung: Cewnik silikonowy do karmienia niemowląt
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Beschreibung: Cewniki do odsysania gdo
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Beschreibung: Pokrowce na materacyk
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Beschreibung: Fartuch higieniczny
Interne Kennung: Część 65
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Beschreibung: Fartuch jednorazowy do zabiegów chirurgicznych
Interne Kennung: Część 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: Smoczki do żywienia niemowląt
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Beschreibung: Test na helicobacter suchy
Interne Kennung: Część 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Beschreibung: Worki do dobowej zbiórki moczu
Interne Kennung: Część 69
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: Przedłużacze do pomp infuzyjnych, kranik trójdrożny
Interne Kennung: Część 70
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Beschreibung: Worek do ochrony leków światłowrażliwych
Interne Kennung: Część 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Beschreibung: Filtry infuzyjne, igły, cewniki
Interne Kennung: Część 72
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Beschreibung: Wzierniki, szczoteczka do pobierania wymazów cytologicznych, utrwalacz cytologiczny
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Beschreibung: Cewniki, maski do podawania tlenu
Interne Kennung: Część 74
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Beschreibung: Zestaw do nebulizacji
Interne Kennung: Część 75
Haupteinstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 77
Beschreibung: Artykuły medyczne, żele do USG, KTG,
Interne Kennung: Część 77
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 78
Beschreibung: Papiery do urządzeń medycznych
Interne Kennung: Część 78
Haupteinstufung (cpv): 22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 79
Beschreibung: Sprzęt do Laboratorium
Interne Kennung: Część 79
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 80
Beschreibung: Ustniki do zabiegów endoskopowych
Interne Kennung: Część 80
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 81
Beschreibung: Czujniki do saturacji noworodka
Interne Kennung: Część 81
Haupteinstufung (cpv): 35125100 Sensoren
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 82
Beschreibung: Asortyment do sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część 82
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 83
Beschreibung: Przyrządy do endoskopii
Interne Kennung: Część 83
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 84
Beschreibung: Wkłady workowe, dreny na wydzielinę
Interne Kennung: Część 84
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 85
Beschreibung: Elektrody jednorazowe
Interne Kennung: Część 85
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 86
Beschreibung: Przyrządy do endoskopii II
Interne Kennung: Część 86
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 87
Beschreibung: Przyrządy do endoskopii III-szczotki
Interne Kennung: Część 87
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet 88
Beschreibung: Szczoteczki do bronchoskopii
Interne Kennung: Część 88
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 89
Beschreibung: Elektrody neutralne
Interne Kennung: Część 89
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet 90
Beschreibung: Łyżki do laryngoskopu
Interne Kennung: Część 90
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 91
Beschreibung: Naczynia sanitarne
Interne Kennung: Część 91
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 92
Beschreibung: Naboje z tlenkiem etylenu
Interne Kennung: Część 92
Haupteinstufung (cpv): 24326310 Ethylenoxid
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet 93
Beschreibung: Aplikatory do lidokainy
Interne Kennung: Część 93
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet 94
Beschreibung: Asortyment medyczny dla noworodków
Interne Kennung: Część 94
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet 95
Beschreibung: Pokrowce do wózka transportowego
Interne Kennung: Część 95
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 96
Beschreibung: Myjka do mycia ciała pacjenta
Interne Kennung: Część 96
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 97
Beschreibung: Rękawica do mycia ciała pacjenta
Interne Kennung: Część 97
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 98
Beschreibung: System filtracji pacjenta
Interne Kennung: Część 98
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 99
Beschreibung: Pasta do elektrod
Interne Kennung: Część 99
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet 100
Beschreibung: Asortyment do badań EMG
Interne Kennung: Część 100
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet 101
Beschreibung: Opatrunek wentylowy do klatki piersiowej, igły do odbarczania
Interne Kennung: Część 101
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet 102
Beschreibung: Regulowany kołnierz szyjny
Interne Kennung: Część 102
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet 103
Beschreibung: Dren do pompy histeroskopowej
Interne Kennung: Część 103
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet 104
Beschreibung: Probówki
Interne Kennung: Część 104
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet 105
Beschreibung: Ostrza, dzierżawa strzygarki chirurgicznej
Interne Kennung: Część 105
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet 106
Beschreibung: Ustniki do alkomatu
Interne Kennung: Część 106
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet 107
Beschreibung: Skalpele
Interne Kennung: Część 107
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet 108
Beschreibung: Pojemniki histopatologiczne
Interne Kennung: Część 108
Haupteinstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet 76
Beschreibung: Szyny Kramera, Zimmera
Interne Kennung: Część 76
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet 109
Beschreibung: Uchwyty do mocowania rurek intubacyjnych
Interne Kennung: Część 109
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet 110
Beschreibung: Asortyment endoskopowy
Interne Kennung: Część 110
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet 111
Beschreibung: Osłonki na głowicę USG
Interne Kennung: Część 111
Haupteinstufung (cpv): 33712000 Kondome
Los: LOT-0112
Titel: Pakiet 112
Beschreibung: Filtry do aparatu do znieczuleń
Interne Kennung: Część 112
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet 113
Beschreibung: Asortyment do autoklawu Statim
Interne Kennung: Część 113
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet 114
Beschreibung: Wyroby medyczne do bronchoskopii
Interne Kennung: Część 114
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet 115
Beschreibung: Czujniki czołowe
Interne Kennung: Część 115
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet 116
Beschreibung: Asortyment do biopsji mammotomicznej z dzierżawą systemu
Interne Kennung: Część 116
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet 117
Beschreibung: Zestaw do znieczulenia miejscowego
Interne Kennung: Część 117
Haupteinstufung (cpv): 33171300 Epiduralset
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet 118
Beschreibung: Nasadka ochronna portu do wstrzyknięć worków
Interne Kennung: Część 118
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet 119
Beschreibung: Igły tępe
Interne Kennung: Część 119
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet 120
Beschreibung: Aparat do pompy objętościowej
Interne Kennung: Część 120
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet 121
Beschreibung: Igły do wstrzykiwaczy insuliny
Interne Kennung: Część 121
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet 122
Beschreibung: Worek samorozprężalny
Interne Kennung: Część 122
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet 123
Beschreibung: Dreny do drenażu grawitacyjnego
Interne Kennung: Część 123
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet 124
Beschreibung: Trapezoid
Interne Kennung: Część 124
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet 125
Beschreibung: Worek na wymiociny
Interne Kennung: Część 125
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet 126
Beschreibung: Asortyment do respiratora Ventilogic
Interne Kennung: Część 126
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet 127
Beschreibung: Strzykawki, filtry
Interne Kennung: Część 127
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet 128
Beschreibung: Elektrody do elektrostymulacji
Interne Kennung: Część 128
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet 129
Beschreibung: Koc ratunkowy
Interne Kennung: Część 129
Haupteinstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet 130
Beschreibung: Układ pacjenta
Interne Kennung: Część 130
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet 131
Beschreibung: Maska tlenowa
Interne Kennung: Część 131
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet 132
Beschreibung: Probówki sterylne
Interne Kennung: Część 132
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet 133
Beschreibung: Igła do podawania znieczulenia przewodowego
Interne Kennung: Część 133
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet 134
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego
Interne Kennung: Część 134
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet 135
Beschreibung: Akcesoria do inhalatora ultradźwiękowego
Interne Kennung: Część 135
Haupteinstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet 136
Beschreibung: Plastry do mocowania sond dla wcześniaków i noworodków
Interne Kennung: Część 136
Haupteinstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet 137
Beschreibung: Mankiet do pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: Część 137
Haupteinstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet 138
Beschreibung: Łyżki laryngoskopowe jednorazowe
Interne Kennung: Część 138
Los: LOT-0139
Titel: Pakiet 139
Beschreibung: Staza gumowa
Interne Kennung: Część 139
Los: LOT-0140
Titel: Pakiet 140
Beschreibung: Maski chirurgiczne
Interne Kennung: Część 140
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet 141
Beschreibung: Czepki chirurgiczne
Interne Kennung: Część 141
Los: LOT-0142
Titel: Pakiet 142
Beschreibung: Rękawice wysokie ryzyko
Interne Kennung: Część 142
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0143
Titel: Pakiet 143
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne nitrylowe niejałowe, bezpudrowe + dzierżawa dozownika do pobierania rękawiczek
Interne Kennung: Część 143
Los: LOT-0144
Titel: Pakiet 144
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: Część 144
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0145
Titel: Pakiet 145
Beschreibung: Rękawice jednorazowe winylowe
Interne Kennung: Część 145
Los: LOT-0146
Titel: Pakiet 146
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne ortopedyczne
Interne Kennung: Część 146
Los: LOT-0147
Titel: Pakiet 147
Beschreibung: Rękawice nitrylowe bezpudrowe + dzierżawa podajnika
Interne Kennung: Część 147
Los: LOT-0148
Titel: Pakiet 148
Beschreibung: Rękawice lateksowe bezpudrowe niesterylne
Interne Kennung: Część 148
Los: LOT-0149
Titel: Pakiet 149
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne lateksowe pudrowe i bezpudrowe, sterylne
Interne Kennung: Część 149