474648-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – Efektywna infrastruktura zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEfektywna infrastruktura zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, wdrożenie i uruchomienie elementów infrastruktury służącej poprawie efektywności zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno, w tym wymiana wodomierzy wraz z montażem modułów zdalnego odczytu oraz wdrożenie narzędzi wspomagających zarządzanie siecią wodociągową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zestawienie zakresu rzeczowego stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje realizację przedsięwzięcia obejmującego w szczególności: wymianę wodomierzy i montaż modułów radiowych, wdrożenie systemu zdalnego odczytu, pozyskanie danych do systemu GIS, wdrożenie GIS, budowę i kalibrację modelu hydraulicznego oraz wykonanie pomiarów i prac towarzyszących na sieci w tym pomiary GPS i naniesienie zmian do GIS. Wymianę i montaż hydrantów naziemnych i zasuw na sieci wodociągowej w ustalonych z Zamawiającym punktach 4. Wymagania stawiane Wykonawcy: 1) Udzieli co najmniej: a) 72 miesiące gwarancji jakości na moduły radiowe, b) 24 miesiące gwarancji jakości na wodomierze, c) 36 miesięcy gwarancji jakości na pozostałe elementy infrastruktury telemetrycznej, 2) Zobowiąże się do przyjęcia warunków gwarancyjnych na warunkach Zamawiającego określonych w § 9 wzoru umowy załączonej do SWZ, 3) W trakcie realizacji przedmiotu umowy zobowiązany będzie do składania sprawozdania z rzeczowego postępu prac w terminie do 15 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu sprawozdawczym. 5. Sposób wykonania zamówienia 1. W okresie gwarancji wszelkie koszty napraw przedmiotu dostawy oraz koszty dojazdu /transportu/ do autoryzowanego serwisu, jeżeli naprawa nie może być dokonana na miejscu pokrywa Wykonawca. 2. Awarie sprzętu będą usuwane przez Wykonawcę w ciągu 7 dni roboczych od zgłoszenia jej w formie pisemnej przez Zamawiającego. 3. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu ok. 0.5% wszystkich urządzeń jako bufor w przypadku awarii (ilość wskazana w umowie). 4. Wykonawca ma obowiązek na swój koszt przeszkolenia pracowników obsługi i służb konserwacyjno-naprawczych zamawiającego oraz wystawi zaświadczenie o ich przeszkoleniu. 5. Podstawą odbioru przedmiotu zamówienia jest pisemny bezusterkowy protokół odbioru przedmiotu umowy podpisany bez zastrzeżeń przez przedstawicieli stron umowy. 6. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej, jednakże wymaga się, aby Wykonawca zdobył, na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkładanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp, czyli w formie elektronicznej bez możliwości składania dokumentów w formie papierowej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 51210000 Installation von Messgeräten, 42131160 Hydranten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, wdrożenie i uruchomienie elementów infrastruktury służącej poprawie efektywności zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie Gminy Lipno, w tym wymiana wodomierzy wraz z montażem modułów zdalnego odczytu oraz wdrożenie narzędzi wspomagających zarządzanie siecią wodociągową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa zestawienie zakresu rzeczowego stanowiące załączniki do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje realizację przedsięwzięcia obejmującego w szczególności: wymianę wodomierzy i montaż modułów radiowych, wdrożenie systemu zdalnego odczytu, pozyskanie danych do systemu GIS, wdrożenie GIS, budowę i kalibrację modelu hydraulicznego oraz wykonanie pomiarów i prac towarzyszących na sieci w tym pomiary GPS i naniesienie zmian do GIS. Wymianę i montaż hydrantów naziemnych i zasuw na sieci wodociągowej w ustalonych z Zamawiającym punktach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 42131160 Hydranten, 51210000 Installation von Messgeräten
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy