See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermanagementsysteem en Opleidingsintermediair
Beschreibung: De gemeente heeft ruim 8 jaar een leermanagementsysteem (LMS) in gebruik, de applicatie Class van leverancier Archipel. Deze applicatie wordt binnen de gemeente gebruikt onder de naam LOES. Het LMS faciliteert keuze van en inschrijven op trainingen en opleidingen en handelt het bestel- en betaalproces af. Ook zijn E-learnings in het LMS opgenomen en zijn er functionaliteiten om samenhangende pakketten van leeractiviteiten gericht op functiegroepen aan te bieden (leerlijnen of leerprogramma’s). De leeractiviteiten die via het LMS zijn ontsloten, zijn soms door de gemeente zelf ontwikkeld en uitgevoerd (zoals veel E-learnings en sommige workshops) en in andere gevallen door de gemeente (daarbinnen vooral het team L&O) separaat ingekocht.De huidige inkoop door L&O betreft trainingen en opleidingen voor groepen medewerkers (maatwerk/in company), niet individuele leerbehoeften (open aanbod). Open aanbod is ontsloten door de leverancier van het LMS, die in deze optreedt als een opleidingsintermediair. De leverancier voert dus zelf geen trainingen of opleidingen uit, maar betrekt deze uit de markt. Het aantal trainingen en opleidingen dat op deze manier kan worden ontsloten is zeer groot (tegen de 70.000). Het strategisch belang van deze aan het LMS aanpalende dienst is er vooral in gelegen dat: - Medewerkers en hun leidinggevenden binnen de gemeente via het LMS direct zicht krijgen op (bijna 70.000) leeractiviteiten en de daaraan verbonden kosten en uitvoeringsdata. Dit bespaart eigen zoektochten via internet en geeft een breder beeld van mogelijkheden. Door integratie in het LMS het proces van inschrijven, bestellen en betalen sterk geautomatiseerd en dus uitermate efficiënt verloopt. Dit bespaart dus het opvragen van offertes, het opstellen en verwerken van inkooporders en het accorderen en betaalbaar stellen van facturen. - De opleidingsintermediair een korting weet te bedingen op catalogusprijzen van opleidingen en trainingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück