See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa istniejącego systemu kolejkowego obsługi pacjentów VITREO wraz z dostawą sprzętu oraz z opieką gwarancyjną
Beschreibung: Rozbudowa istniejącego systemu kolejkowego obsługi pacjentów VITREO wraz z dostawą sprzętu oraz z opieką gwarancyjną
Vorherige Bekanntmachung: 291354-2026
Interne Kennung: 371/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme