474700-2026 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – Sukcesywne dostawy paliwa: oleju napędowego dla MPK Spółka z o.o w Tarnowie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy paliwa: oleju napędowego dla MPK Spółka z o.o w Tarnowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego (ON) do potrzeb własnych tj: tankowania autobusów komunikacji miejskiej z silnikami o zapłonie samoczynnym zwanego dalej „olejem napędowym“ lub „paliwem“ oraz do sprzedaży detalicznej w ilości 900 m3 – kod CN27101944 i CN27102011. Oferowane paliwo musi spełniać: wymagania określone w Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2024, poz. 1018), Rozporządzenia. Ministra Gospodarki z dnia 18 stycznia 2017 r w sprawie metod badania jakości paliw ciekłych (Dz.U. z 2017 r., poz. 247 ) oraz wymagań Polskiej Normy PN - EN 590:2022-08 oraz Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 21 czerwca 2023 roku (Dz.U.2023, poz. 1314) Dostarczany olej napędowy musi być czysty mikrobiologicznie oraz odporny na ewentualne skażenia biologiczne, w całym łańcuchu dystrybucji oraz w instalacji paliwowej. Przewidywane zapotrzebowanie oleju napędowego w okresie objętym zamówieniem wynosi: 900m³. Średnia wielkość dostaw zapotrzebowania miesięcznego wynosi: 30m³ do 50m³ – jednorazowa ilość od 15m³ do 30m³.
Vorherige Bekanntmachung227155-2026
Interne KennungPNZP/4/Z/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy paliwa: oleju napędowego dla MPK Spółka z o.o w Tarnowie
Menge900 000 Liter