2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Inteligentní dopravní systémy města Prostějova“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je osazení nových telematických zařízení na stávající infrastrukturu světelného signalizačního zařízení. Dále budou na významných silničních radiálách města osazeny nové detekční a dohledové kamery. Pro propojení nových telematických zařízení do centrálního dispečinku v budově Městské policie bude do nových oblastí rozšířena městská optická síť.
Interne Kennung: OVS 105/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevření řízení podle § 56 ZZVZ na dodávky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412000 Kommunikationsnetz, 32441300 Telematiksystem, 32562000 Glasfaserkabel, 32571000 Kommunikationsinfrastruktur, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem, 32412000 Kommunikationsnetz, 32562000 Glasfaserkabel, 32571000 Kommunikationsinfrastruktur, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna lhůty pro dokončení díla v důsledku nepříznivých klimatických podmínek, které brání provádění prací technologickými postupy dle příslušných technických norem. Blíže popsáno ve smlouvě (čl. IV), která je přílohou zadávací dokumentace.