See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en Ruitenpoets van het Gerechtsgebouw "Vinderpaleis", Bolivarplaats 20 te Antwerpen.
Beschreibung: het onderhoud en het Reinigen van beglazing en aluminiumstructuur van de gevels, binnen en buiten, van het Gerechtsgebouw Antwerpen (“Vlinderpaleis”), gelegen aan de Bolivarplaats 20, 2000 Antwerpen.
Interne Kennung: 2024/DGSUPPORT/PROCUREMENT/RUITENPOETS-GERECHTSGEBOUW-ANTWERPEN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/DGSUPPORT/PROCUREMENT/RUITENPOETS-GERECHTSGEBOUW-ANTWERPEN - 1
Interne Kennung: 1