2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL) - wprowadzenie: 20 szkoleń w województwie podlaskim i 20 w województwie warmińsko - mazurskim”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia stacjonarnych szkoleń rad pedagogicznych pt. "Jak zaprojektować lekcję dostępną dla wszystkich. Projektowanie uniwersalne w edukacji (UDL) - wprowadzenie: 20 szkoleń w województwie podlaskim i 20 w województwie warmińsko - mazurskim”
Vorherige Bekanntmachung: 295015-2026
Interne Kennung: IBE/7/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IBE PIB/7/2026