2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst busvervoer schooluitstappen
Beschreibung: De vzw Secundair Onderwijs Sint-Quintinus opent via een openbare procedure een raamovereenkomst voor busvervoer schooluitstappen. De overeenkomst betreft het vervoer van leerlingen en begeleiders per autocar, speciaal ingericht voor langere afstanden. De overeenkomst is van toepassing op alle scholen binnen de vzw Secundair Onderwijs Sint-Quintinus en de scholengemeenschap De Zevensprong, die via een mandaat deelneemt aan deze procedure. De geselecteerde dienstverlener dient comfortabele, technisch gekeurde autocars met ervaren chauffeurs ter beschikking te stellen. De voertuigen moeten voldoen aan alle wettelijke eisen voor leerlingenvervoer en zijn bedoeld voor diverse uitstappen binnen en buiten de regio. De exacte bestemmingen en aantallen zijn momenteel nog niet bekend.
Interne Kennung: PPP10R-109/5026/2024-109
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Virga Jessecollege Hasselt
Beschreibung: Virga Jessecollege Hasselt
Interne Kennung: 2024-109 1_1
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Los: LOT-0002
Titel: Kindsheid Jesu
Beschreibung: Kindsheid Jesu
Interne Kennung: 2024-109 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Sint-Jan Berchmansinstituut Zonhoven
Beschreibung: Sint-Jan Berchmansinstituut Zonhoven
Interne Kennung: 2024-109 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Vrije Middenschool Zonhoven
Beschreibung: Vrije Middenschool Zonhoven
Interne Kennung: 2024-109 4_4
Los: LOT-0005
Titel: i-MaS - Mariaburcht Stevoort
Beschreibung: i-MaS - Mariaburcht Stevoort
Interne Kennung: 2024-109 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Hast
Beschreibung: Hast
Interne Kennung: 2024-109 6_6
Los: LOT-0007
Titel: i-MaS Internaat - Mariaburcht Stevoort
Beschreibung: i-MaS Internaat - Mariaburcht Stevoort
Interne Kennung: 2024-109 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Scholengemeenschap De Zevensprong
Beschreibung: Scholengemeenschap De Zevensprong
Interne Kennung: 2024-109 8_8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung