2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz robotami towarzyszącymi przy ul. Brzozy, ul. Bieńkowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi w parterze oraz garażem podziemnym na działkach ewidencyjnych nr 62/54, 62/55, 62/37, AM-10, obręb Żerniki we Wrocławiu wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz robotami towarzyszącymi. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym oraz częścią usługową w parterze zabudowy, z niezbędną infrastrukturą techniczną, przyłączeniem do sieci miejskich i zagospodarowaniem terenu, b) budowę sieci elektroenergetycznej zasilania rezerwowego, c) budowa zjazdów i chodnika w wzdłuż ul. Bieńkowskiego na dz. nr. 62/56 AM-10 obręb Żerniki, d) uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i/lub zaświadczeń o braku sprzeciwu wobec sporządzonego i złożonego zgodnie z art. 59 PB zgłoszenia zakończenia budowy, e) przekazanie obiektu do użytkowania i czynny udział w zasiedleniu lokali na warunkach opisanych w niniejszej Umowie, f) inne roboty, o których mowa szczegółowo w zapisach OPZ.
Interne Kennung: BZP.360.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BZP.360.14.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45211340 Korterelamute ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45500000 Operaatoriga ehitus- ja tsiviilehitusmasinate ja seadmete rent, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45111000 Lammutamine, ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd, 45200000 Ehitiste või nende osade ehitustööd ja tsiviilehitustööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45231400 Elektriliinide ehitustööd, 45232440 Kanalisatsioonitorude ehitustööd, 45232150 Vesivarustustorudega seotud tööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45331000 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldustööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45111291 Ehitusplatsi arendustööd, 45233140 Teetööd, 45233220 Teede pindamistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BZP.360.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45211340 Travaux de construction d'immeubles collectifs
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45100000 Travaux de préparation de chantier, 45500000 Location de machines et de matériel de construction et de génie civil avec opérateur, 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement, 45111000 Travaux de démolition, travaux de préparation et de dégagement de chantier, 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45231400 Travaux de construction de lignes électriques, 45232440 Travaux de construction de conduites d'eaux d'égouts, 45232150 Travaux relatifs aux conduites d'alimentation en eau, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques, 45331000 Travaux d'installation de matériel de chauffage, de ventilation et de climatisation, 45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment, 45111291 Travaux d'aménagement du terrain, 45233140 Travaux routiers, 45233220 Travaux de revêtement de routes
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BZP.360.14.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45211340 Multi-dwelling buildings construction work
Aicmiú breise (cpv): 45000000 Construction work, 45100000 Site preparation work, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45300000 Building installation work, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232440 Construction work for sewage pipes, 45232150 Works related to water-distribution pipelines, 45300000 Building installation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45400000 Building completion work, 45111291 Site-development work, 45233140 Roadworks, 45233220 Surface work for roads
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
474818-2026 - Nadmetanje
Poljska – Građevinski radovi na višestambenim zgradama – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz robotami towarzyszącymi przy ul. Brzozy, ul. Bieńkowskiego
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaBZP.360.14.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45211340 Građevinski radovi na višestambenim zgradama
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45100000 Radovi na pripremi gradilišta, 45500000 Iznajmljivanje strojeva i opreme za visokogradnju i niskogradnju s rukovateljem, 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45111000 Radovi rušenja, priprema i čišćenje gradilišta, 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45231400 Građevinski radovi na elektroenergetskim vodovima, 45232440 Građevinski radovi na cijevima za otpadne vode, 45232150 Radovi u vezi s cjevovodima za distribuciju vode, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45331000 Radovi instaliranja grijanja, ventilacije i klimatizacije, 45400000 Završni građevinski radovi, 45111291 Radovi uređenja gradilišta, 45233140 Cestovni radovi, 45233220 Radovi na površinskom sloju cesta
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BZP.360.14.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45211340 Többlakásos épületek kivitelezése
További osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45500000 Mély- és magasépítési gépek és berendezések kölcsönzése kezelővel, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 45111000 Bontási, terep-előkészítési és eltakarítási munka, 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka, 45300000 Épületszerelési munka, 45231400 Erősáramú vezeték építése, 45232440 Szennyvízcső építése, 45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka, 45300000 Épületszerelési munka, 45332000 Víz-, gázvezeték-szerelési és alagcsövezési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45311000 Villamos huzalozás és szerelés, 45331000 Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése, 45400000 Épületbefejezési munka, 45111291 Terepkialakítási munka, 45233140 Közúton folyó munkák, 45233220 Közút burkolása
5. Rész
Rész: LOT-0001
474818-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoBZP.360.14.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45211340 Lavori di costruzione di condomini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45111000 Lavori di demolizione, di preparazione del sito e sgombero, 45200000 Lavori per la costruzione completa o parziale e ingegneria civile, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche, 45232440 Lavori di costruzione per tubazioni di scarico, 45232150 Impianti associati a reti di distribuzione idrica, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45331000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento, ventilazione e climatizzazione, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45111291 Lavori di sviluppo di siti, 45233140 Lavori stradali, 45233220 Lavori di superficie per strade
5. Lotto
LottoLOT-0001
474818-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsBZP.360.14.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45211340 Daudzdzīvokļu ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45111000 Ēku demontāžas, būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45231400 Elektrolīniju būvdarbi, 45232440 Notekūdeņu cauruļvadu izbūves darbi, 45232150 Darbi, kas saistīti ar ūdensapgādes cauruļvadiem, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45111291 Būvlaukuma labiekārtošanas darbi, 45233140 Ceļu būve, 45233220 Ceļu seguma būvdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BZP.360.14.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45211340 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' binjiet b'bosta abitazzjonijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45500000 Kiri tal-makkinarju u l-apparat flimkien ma l-operatur għall-kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45111000 Demolizzjoni, preparazzjoni tas-sit u xogħol tat-tindif, 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45232440 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-katusi tad-drenaġġ, 45232150 Xogħlijiet relatati mal-linji tal-pajpijiet tad-distrubuzzjoni ta’ l-ilma, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45331000 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana, ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45111291 Xogħol ta’ l-iżvilupp tas-sit, 45233140 Xogħlijiet tat-toroq, 45233220 Xogħlijiet fuq l-uċuħ għal toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BZP.360.14.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211340 Bouwen van meergezinswoningen
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45500000 Verhuur van bouw- en civieltechnische installaties en uitrusting met bedieningspersoneel, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45231400 Bouwwerkzaamheden voor hoogspanningsleidingen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45233140 Wegwerkzaamheden, 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: BZP.360.14.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45211340 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45111000 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45232440 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków, 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45111291 Roboty w zakresie zagospodarowania terenu, 45233140 Roboty drogowe, 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
474818-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoBZP.360.14.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45211340 Construção de blocos de apartamentos
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45500000 Aluguer de máquinas e equipamento para construção e engenharia civil, com operador, 45110000 Demolição e destruição de edifícios e movimento de terras, 45111000 Demolição, preparação e limpeza dos locais para construção, 45200000 Obras de construção total ou parcial e de engenharia civil, 45300000 Instalações em edifícios, 45231400 Construção de linhas para o transporte de electricidade, 45232440 Construção de condutas de esgoto, 45232150 Obras relacionadas com condutas para abastecimento de água, 45300000 Instalações em edifícios, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45311000 Instalação de cabos e acessórios eléctricos, 45331000 Instalação de aquecimento, ventilação e ar condicionado, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45111291 Desenvolvimento dos locais para construção, 45233140 Obras em estradas, 45233220 Pavimentação de estradas
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BZP.360.14.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45211340 Stavebné práce na objektoch viacbytových budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45100000 Príprava staveniska, 45500000 Prenájom stavebných strojov a zariadení a strojov a zariadení stavebného inžinierstva s obsluhou, 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45111000 Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45200000 Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45231400 Stavebné práce na stavbe elektrických vedení, 45232440 Stavebné práce na stavbe kanalizačných vedení, 45232150 Práce súvisiace so stavbou potrubných vedení na rozvod vody, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45111291 Úprava terénu na stavenisku, 45233140 Práce na ceste, 45233220 Práce vrchnej stavby ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001
474818-2026 - Javni razpis
Poljska – Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz robotami towarzyszącymi przy ul. Brzozy, ul. Bieńkowskiego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBZP.360.14.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45211340 Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45500000 Dajanje strojev in opreme za visoko in nizko gradnjo v najem, skupaj z upravljavci, 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela, 45111000 Rušitvena dela, pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45231400 Gradbena dela na elektroenergetskih vodih, 45232440 Gradbena dela na kanalizacijskih ceveh, 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45111291 Komunalno opremljanje stavbnih zemljišč, 45233140 Cestna dela, 45233220 Dela na zgornjem ustroju cest
5. Sklop
SklopLOT-0001