See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Nasielsk oraz odpadów zbieranych w PSZOK w Nasielsku w 2026 roku
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Nasielsk oraz odpadów zbieranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Nasielsku w 2026 roku” Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Nasielsk, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości niezamieszkałych, domków letniskowych oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach(t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733), zapisami obowiązującego Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach(t.j. Dz. U. z 2025 r. poz.733)odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości niezamieszkałych, domków letniskowych oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w tym: 1) odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych resztkowych), 2) odbieranie odpadów segregowanych: - tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, - szkło opakowaniowe (butelki i słoiki), - papier i tektura. 3) odbieranie odpadów biodegradowalnych ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, 4) odbieranie popiołu i żużla, 5) odbieranie odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużyte opony; 6) poświąteczne choinki (naturalne) – 1 raz w roku. 3.2 Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na koszt Wykonawcy w pojemniki (7 szt KP-7, 2 szt. KP 16) oraz obsługa w zakresie usuwania odpadów z tego punktu z pojemników stanowiących własność Wykonawcy oraz z pojemników stanowiących własność Zamawiającego odpadów zbieranych w punkcie wymienionych w punkcie 3.18. 3.3 obowiązkiem Wykonawcy jest wyposażenie gniazd do selektywnej zbiórki odpadów w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów – 100 szt. zestawów recyklingowych (4 frakcje każde gniazdo). Każdy komplet 678480-2025 Page 4/10 5.1.2. 5.1.1. będzie miał na wyposażeniu 1 szt. pojemnik 1100 litrów żółty – plastik, opakowania wielomateriałowe, metale, 1 szt. pojemnik 1100 litów niebieski - papier, 1 szt. pojemnik 1100 litrów zielony - szkło, 1 pojemnik 120/240 litrowy brązowy – bioodpady oraz 50 szt. pojemników metalowych na popiół i żużel w miejscach wskazanych przez Zamawiającego; 3.4 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie ok. 200 szt. pojemników o poj. min. 1100 l na odpady zmieszane z nieruchomości zamieszkałych w przypadkach utrudnionego odbioru sprzed tych posesji – w miejscach uzgodnionych z Zamawiającym; 3.5 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości jednorodzinnych pojemników do zbiórki odpadów niesegregowanych (zmieszanych). Pojemniki czarne 120l/240l z opisem odpady zmieszane (resztkowe) ok. 6000 szt. 3.6 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości jednorodzinnych pojemników i worków do zbiórki selektywnej: pojemniki żółte 240l, z opisem plastik, opakowania wielomateriałowe i metale ok. 6000 szt., pojemniki zielone 120 l z opisem szkło ok. 6000 szt., pojemniki brązowe 120 l z opisem BIO ok. 6000 szt., oraz worków - niebieskie 120 l z opisem papier i tektura ok. 6 000szt, worki szare 60 l z opisem popiół, żużel ok. 6 000 szt. 3.7 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości wielorodzinnych pojemników do zbiórki odpadów niesegregowanych (zmieszanych- resztkowych). Pojemniki czarne 1100l. na odpady resztkowe ok. 250 /300 szt. 3.8 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości wielorodzinnych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (żółte, zielone, niebieskie, brązowe i szare), dostosowane pojemnością do harmonogramu odbiorów. 3.9 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości niezamieszkałych pojemników do zbiórki odpadów niesegregowanych (zmieszanych- resztkowych). 3.10 obowiązkiem Wykonawcy jest zapewnienie właścicielom nieruchomości niezamieszkałych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (żółte, zielone, niebieskie, brązowe). Z uwagi na różny charakter działalności Zamawiający przewiduje zapotrzebowanie dla każdej frakcji do zbierania odpadów w przybliżonej ilości ok 2000 szt. różnych pojemników w tym 1100 litrów, 240 litrów, 120 litrów. Kolorystyka żółty –plastyk, opakowania wielomateriałowe, metale, niebieski - papier, zielony-szkło, brązowy- Bio , Termin dostawy pojemników to do 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy, zgodnie z rozdziałem 4 SWZ i § 2 ust. 1 wzoru umowy. 3.11 obowiązkiem Wykonawcy jest dostarczanie co najmniej raz w miesiącu, worków do selektywnej zbiórki odpadów - po ok. 150 sztuk worków do każdej frakcji do Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest również do uzupełniania worków po telefonicznym zgłoszeniu Zamawiającego w terminie do 3 dni od zgłoszenia; 3.12 oferowanie właścicielom nieruchomości mycia i dezynfekcji pojemników – mycie i dezynfekcja będzie przedmiotem umowy cywilnoprawnej pomiędzy Wykonawcą, a właścicielem nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: IZP.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Nasielsk oraz odpadów zbieranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Nasielsku w 2026 roku”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen