47490-2025 - Ergebnis
Niederlande – Personenkraftwagen – Q4-2024 Publicatie van gegunde opdrachten DAS - Dynamisch aankoopsysteem casco operationele voertuigen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelQ4-2024 Publicatie van gegunde opdrachten DAS - Dynamisch aankoopsysteem casco operationele voertuigen
BeschreibungPublicatie van gegunde opdracht Q4-2024 (oktober t/m december). Extern buiten de DAS gegund na geen of geen geschikte aanbiedingen: 17 occasions uit diverse RDC-segmenten. Het doel van het dynamisch aankoopsysteem voor casco operationele voertuigen is om te voorzien in rechtmatige en doelmatige aanschaf van zowel nieuwe als gebruikte voertuigen, onderdelen en het laten uitvoeren van reparaties, het onderhoud en de levering van banden (ROB) aan deze voertuigen. Deze aanbesteding omvat de verwerving van operationele voertuigen in zoveel mogelijk merken en typen in alle RDC segmenten voor nieuwe Personenvoertuigen en occasions.
Vorherige Bekanntmachung335794-2023
Interne KennungT24949 Dynamisch aankoopsysteem casco operationele voertuigen
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamisch Aankoopsysteem (DAS)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0000