474915-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Operationele Autolease 2026 v1.1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOperationele Autolease 2026 v1.1
BeschreibungDe aanbesteding heeft tot doel om afhankelijk van de deelnemende aanbestedende dienst één of twee raamovereenkomsten af te sluiten voor de full operationele lease van nieuw aan te schaffen voertuigen, waaronder personenauto's, kleine bedrijfswagens en incidenteel andere voertuigen, zoals vrachtwagens. Een en ander zoals nader uitgewerkt in de aanbestedingsleidraad en contractdocumenten. De in deze aankondiging opgegeven Beschrijving: geraamde en maximale waarde zijn de waardes per jaar van alle aanbestedende diensten tezamen indien alle bij de aanbestedende diensten in gebruik zijnde voertuigen zijn geleverd onder de raamovereenkomsten met Leveranciers. In de eerste jaren is daar geen sprake van. Voor een nadere duiding van de geraamde waarde wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad.
Vorherige Bekanntmachung394424-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding heeft tot doel om afhankelijk van de deelnemende aanbestedende dienst één of twee raamovereenkomsten af te sluiten voor de full operationele lease van nieuw aan te schaffen voertuigen, waaronder personenauto's, kleine bedrijfswagens en incidenteel andere voertuigen, zoals vrachtwagens. Een en ander zoals nader uitgewerkt in de aanbestedingsleidraad en contractdocumenten. De in deze aankondiging opgegeven Beschrijving: geraamde en maximale waarde zijn de waardes per jaar van alle aanbestedende diensten tezamen indien alle bij de aanbestedende diensten in gebruik zijnde voertuigen zijn geleverd onder de raamovereenkomsten met Leveranciers. In de eerste jaren is daar geen sprake van. Voor een nadere duiding van de geraamde waarde wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34136000 Lieferwagen, 34136100 Leichtlastwagen, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0000
Menge26 550 000
Optionen
Beschreibung der OptionenZie aanbestedingsstukken.