2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veebilehtede arendus- ja hooldustööd
Beschreibung: Tellitakse TEHIKu hallatavate veebilehtede arendus-ja hooldustöid kuni 5 pakkujaga sõlmitava raamlepingu alusel. Raamlepingu osalistega viiakse läbi minikonkursse ja sõlmitakse hankelepinguid ilma minikonkursse läbi viimata raamlepingu tingimuste alusel kaskaadmeetodi alusel. Raamlepingu eeldatav maksumus on 600 000 EUR ja maksimaalne võimalik kogumaksumus on 1 000 000 EUR. Ühe pakkuja korral sõlmitakse väiksema mahu ja lühema tähtajaga ühe pakkujaga raamleping. Hankelepingute täitmist võidakse rahastada nii riigieelarvest kui erinevatest Euroopa Liidu vahenditest, mistõttu võib hankelepingute täitmisega kaasneda erinevaid rahastusnõuetega seonduvaid kohustusi. Nendest teavitatakse raamlepingu osalisi eelnevalt täpsemalt minikonkursi alusdokumentides või pakkumuskutses/tellimuskirjas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308287-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000