474962-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten – OBNOVA AREÁLU FARY PĚNČÍN, KRÁSNÁ Č. P. 19
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOBNOVA AREÁLU FARY PĚNČÍN, KRÁSNÁ Č. P. 19
BeschreibungPředmětem zakázky jsou stavební práce, dodávky a služby spojené s rekonstrukcí a obnovou areálu fary v obci Pěnčín, Krásná č.p. 19. Jedná se zejména o konzervaci, renovaci a nové využití fary a farní zahrady, kdy vznikne výstavní centrum pro zprostředkování společného kulturního dědictví (o výstavní ploše 260 m2 + 793 m2). Rozsah požadovaných stavebních prací, služeb a dodávek je dán projektovou dokumentací, která tvoří přílohu této zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy spočívající: - ve změně / nahrazení zhotovitele. Tato vyhrazená změna závazku a podmínky jejího uplatnění jsou podrobně stanoveny v čl. XV. Vzoru závazného návrhu Smlouvy, který tvoří Přílohu A této zadávací dokumentace.