2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie opsporen foutaansluitingen rioolstelsels
Beschreibung: Gemeente Gooise Meren raadpleegt de markt over de mogelijkheden voor het opsporen van foutaansluitingen in riool- en hemelwaterstelsels. Doel is inzicht te verkrijgen in beschikbare methodieken, kosten, uitvoeringsaspecten en geschikte contractvormen ter voorbereiding op een eventuele aanbesteding. De exacte omvang is nog niet vastgesteld. De gemeente verwacht de komende jaren meerdere onderzoeksgebieden binnen de gemeente te onderzoeken op foutaansluitingen. De uitkomsten van deze marktconsultatie worden gebruikt om de omvang en contractvorm van een eventuele aanbesteding nader te bepalen.
Interne Kennung: 1479874
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90490000 Überprüfung von Abwasserkanälen und Beratung in Sachen Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Gooise Meren raadpleegt de markt over de mogelijkheden voor het opsporen van foutaansluitingen in riool- en hemelwaterstelsels. Doel is inzicht te verkrijgen in beschikbare methodieken, kosten, uitvoeringsaspecten en geschikte contractvormen ter voorbereiding op een eventuele aanbesteding.
Interne Kennung: 1