2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding schoonmaak en glasbewassing Lingecollege
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor de diensten ten behoeve van schoonmaakonderhoud en glasbewassing zoals omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende Bijlagen. De opdracht wordt gegund op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding. De opdracht betreft 4 Locaties met in totaal 26.800 M2 vloeroppervlakte en 22.200 M2 glas verdeeld over onder andere gevelglas en separatieglas.
Interne Kennung: RVE01072025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure die wordt gevolgd is een Europese Openbare Aanbesteding voor het sluiten van één overeenkomst voor schoonmaakonderhoud en glasbewassing. Voor de aanbestedingsprocedure wordt gebruik gemaakt van het Aanbestedingsplatform TenderNed. Alle aanbestedingsdocumenten worden gepubliceerd op dit platform. Er wordt gegund op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaak en glasbewassing Lingecollege
Beschreibung: Het verzorgen van alle benodigde schoonmaakactiviteiten en glasbewassing voor de 4 Locaties van het Lingecollege. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: • Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van handelingsgerichte schoonmaak werkzaamheden met een minimale frequentie van 1x per week; • Regulier periodiek onderhoud-> uniforme werkzaamheden die minder dan 1x per week dienen te worden uitgevoerd; • Regiewerkzaamheden -> werkzaamheden die geen vaste frequentie hebben maar op afroep worden uitgevoerd; • Glasbewassing van gevel- en separatieglas. De opdracht betreft 4 Locaties met in totaal 26.800 M2 vloeroppervlakte en 22.200 M2 glas verdeeld over onder andere gevelglas en separatieglas.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst, na de vaste looptijd van 4 jaar, met twee (2) + één (1) + één (1) jaar te verlengen.