475001-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Sportgeräte und -ausrüstungen – Sporteszközök beszerzés Győri ETO KC részére-2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporteszközök beszerzés Győri ETO KC részére-2026
Beschreibung: A Győri ETO Kézilabda Club csapatai számára adásvételi szerződés alapján a közbeszerzési dokumentumban részletesen specifikáltak szerinti sporteszközöket kíván beszerezni. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező árazatlan költségvetés és a szerződés-tervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001349432026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nem releváns.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A Győri ETO Kézilabda Club csapatai számára adásvételi szerződés alapján a közbeszerzési dokumentumban részletesen specifikáltak szerinti sporteszközöket kíván beszerezni az alábbiak szerint: Erőplató 1 Biomechanikai mérő- és fejlesztőrendszer 2 Teszt keret 2 Gyorsulásmérő 20 Fotocellás időmérő rendszer 1 3D mozgásanalizáló és biomechanikai vizsgálórendszer 1 Kettős erőplató rendszer 1 Számítógépes gerincanalizáló és testtartás-értékelő rendszer 1 Hordozható, akkumulátoros digitális sprintedző és sportdiagnosztikai rendszer 2 Csapatsport teljesítménymonitoring rendszer 5 Csapatsport teljesítménymérő rendszer (jeladó + mellkaspánt) 50 Textil alapú mellkasi pulzusmérő pánt minimum 10 darabos 40 Professzionális indoor bike 11 Professzionális funkcionális kábelhúzógép 4 Kiegészítő szett és tartozékok 4 Ipari pneumatikus levegőellátó rendszer 1 Professzionális pneumatikus combfeszítő gép 1 Pneumatikus ellenállású guggológép 1 Pneumatikus ellenállású belt squat rendszer 1 Pneumatikus ellenállású ülő combhajlító gép 1 Pneumatikus levegőellátó cső- és csatlakozórendszer 1 Tárcsasúlyos (plate loaded) hip thrust / csípőemelő gép 2 Ellipszis tréner 3 Evezőgép 1 Lövőerő mérő 4 Evezőpad 2 Összesen: 163 db A nyertes Ajánlattevő feladata fenti eszközök leszállítása, beüzemelése, Ajánlatkérő által kijelölt 2 fő betanítása és az átadás-átvételi eljárás lefolytatása. A részletes műszaki követelményeket és az elvárt műszaki paramétereket az árazatlan költségvetés tartalmazza. Az árazatlan költségvetést kitöltve („Nettó egységár”, „Konkrét típus/termék megjelölés”, „Gyártó”, „Származási hely (ország)”, „Az ajánlatban szereplő áru az előírt műszaki követelményeknek megfelel (IGEN/NEM - Megjegyzés: Amennyiben a megajánlott termék nem felel meg az adott követelménynek, szükséges az eltérés, a termék jellemzőjének ismertetése.”)) Excel, ill. cégszerűen aláírva, pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Az ajánlattevő ajánlata műszaki megfelelőségéről szóló nyilatkozatát az árazott költségvetésben köteles megtenni, így a műszaki tartalom ellenőrzése nyilatkozati elv alapján történik, azonban felhívjuk a figyelmet, hogy konkrét termékek megajánlása (gyártó és típus nem megismerhető) nélkül, pusztán az ajánlatkérő elvárásainak megismétlésével megtett ajánlat érvénytelen. FONTOS! A megvalósítás során a műszaki leírásban és az ajánlati felhívásban foglalt műszaki tartalmat, feltételeket és előírásokat maradéktalanul figyelembe kell venni és be kell tartani. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a műszaki leírásban és az árazatlan költségvetésben szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. Ajánlatkérő a dokumentációban kiírt típusok esetében elfogadja a „vagy azzal egyenértékű” megajánlást, abban az esetben, ha az egyenértékűként megajánlott típus teljes körűen megfelel a dokumentációban előírtaknak. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget, az egyes anyagok vonatkozásában, teljesítménynyilatkozattal (amennyiben kiváltásra kerül egy-egy anyagtípus) kell igazolni.
Interne Kennung: EKR001349432026/1