See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przasnysz oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przasnysz oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w sposób zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa
Interne Kennung: IZ.271.26.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Przasnysz oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w sposób zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w szczególności z: przepisami ustawy z 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.) i aktami wykonawczymi do ww. ustawy oraz przepisami obowiązujących uchwał Rady Gminy Przasnysz: w sprawie określenia szczegółowego sposobu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów i w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Przasnysz. 2. W przypadku odmiennych postanowień przepisów powszechnie obowiązującego prawa i przepisów prawa miejscowego, Wykonawcę wiążą wymogi określone w powszechnie obowiązujących przepisach prawa. 3. Wykonawca zrealizuje usługę w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania oraz poziom składowania, określonych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.).