See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Zdíkov / 2025 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Zdíkov / 2025 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/4159
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 23,24,32,35 - výroba dříví - kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 23,24,32,35 - výroba dříví - kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4156
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 17 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 1 Můstek
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 17 v kategorii 49 - Výroba dříví lanovkovou technologií na LS Železná Ruda, revír 1 Můstek
Interne Kennung: 099/2019/142/4153
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 201 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/14
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 201 v kategorii 63 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Děčín 25/14
Interne Kennung: 099/2019/142/4150
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revíry Dolní a Horní Lomná MÚ - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 59 - LS Jablunkov, revíry Dolní a Horní Lomná MÚ - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4149
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 41 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revíry Javornice, Kostelec n.O., Nový Ples
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 41 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revíry Javornice, Kostelec n.O., Nový Ples
Interne Kennung: 099/2019/142/4158
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 65 - LS Jeseník, výroba dříví kombinací technologií, Obora Víno - přibližovací linky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 65 - LS Jeseník, výroba dříví kombinací technologií, Obora Víno - přibližovací linky
Interne Kennung: 099/2019/142/4143
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart.
Interne Kennung: 099/2019/142/4162
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 210 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 210 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Interne Kennung: 099/2019/142/4211
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Lázně Kynžvart.
Interne Kennung: 099/2019/142/4163