2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup papírového spotřebního materiálu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění dodávky zboží, a to papírového spotřebního materiálu, kterým je toaletní papír jumbo 240, toaletní papír jumbo 190, toaletní papír rolička, dvouvrstvé papírové ručníky ZZ, jednovrstvé papírové ručníky ZZ, kosmetické kapesníčky v boxu tahací, xerografický papír A4, který je specifikován v příloze č. 2 této Zadávací dokumentace, který bude splňovat zde požadované min. vlastnosti zboží, popř. lepší než uvedené minimální vlastnosti. Zadavatel bude provádět čerpání zboží dle svých aktuálních potřeb, půjde pravděpodobně čtvrtletní závozy jednotlivého materiálu, ale toto není možné zaručit zejména v letních měsících. Součástí plnění je dodání zboží - papírového spotřebního materiálu do sídla zadavatele - Hrad I. nádvoří č.p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, resp. do centrálního skladu zadavatele v Jízdárenském dvoře, součástí dodání bude i předání dodacího listu ke každému závozu, v českém jazyce.
Interne Kennung: SPH 830/2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
5. Los
Los: LOT-0001