See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas 100. Narodowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie
Beschreibung: Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas 100. Narodowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie
Vorherige Bekanntmachung: 361210-2026
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.10.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem umowy jest promocja od dnia podpisania umowy do dnia 17 lipca 2026 roku w ramach organizacji 100. Narodowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie przez Wykonawcę w dniach 11 – 17 lipca 2026 roku (zwanego dalej „Turniejem”), na terenie kortów KT Arka Gdynia (zwanych dalej „Terenem Turnieju”): 1)Miasta Gdyni, 2)Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) przyznaniu Miastu Gdyni tytułu Miasta Gospodarza Turnieju, 2) umieszczeniu logo „GDYNIA sport”/”logo GDYNI” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) w materiałach reklamowych wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji Turnieju, 3) strony dopuszczają możliwość stosowania zamiennego lub równoległego z logo Miasta Gdyni okolicznościowego znaku promocyjnego logo 100 (zwanego dalej logo 100), 4) umieszczeniu nazwy Gdynia przy linii bocznej (wybieg boczny) po jednej stronie boiska, na nawierzchni jednego z kortów tenisowych na Terenie Turnieju, 5) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na ściance sponsorskiej, która zostanie zamieszczona na Terenie Turnieju podczas jego trwania, 6) umożliwieniu rozstawienia stoiska promocyjnego Miasta Gdyni, usytuowanego w strefie kibica na Terenie Turnieju, 7) umieszczeniu logo Miasta Gdyni min. na 10 szt. winderów rozmieszczonych przy wejściu głównym na Teren Turnieju oraz w strefie kibica, 8) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na min. 2 szt. roll-upów rozmieszczonych na Terenie Turnieju, 9) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na min. 1 szt. balonu umieszczonego na Terenie Turnieju, 10) eksponowaniu min. 2 szt. ścianek reklamowych z logo Miasta Gdyni ustawionych na Terenie Turnieju, 11) eksponowaniu 1 szt. bramy dmuchanej z logo Miasta Gdyni ustawionej na Terenie Turnieju, 12) umieszczeniu reklamy przestrzennej 3D „podświetlanego napisu Gdynia 100” z logo Gdynia Sport na Terenie Turnieju, 13) zamieszczeniu logo Miasta Gdyni na stronie internetowej Wykonawcy wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl na okres obowiązywania umowy, 14) umieszczenie Logo Miasta Gdyni wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w zakładce „Partnerzy” w okresie obowiązywania umowy, 15) zamieszczeniu relacji przed i w trakcie Turnieju w mediach społecznościowych i na stronach internetowych, 16) zamieszczenie artykułu z podsumowaniem 100. NMP Kobiet i Mężczyzn w branżowym kwartalniku TENIS MAGAZYN, 17) zamieszczeniu logo Miasta Gdyni w materiałach promocyjnych Wykonawcy umieszczonych na mediach społecznościowych takich jak facebook i instagram oraz oznaczenie wpisów hasztagiem „#wGdyni” oraz #Gdynia100, 18) emitowaniu filmu promocyjnego Miasta Gdyni na dedykowanych monitorach reklamowych na Terenie Turnieju, 19) przekazaniu Zamawiającemu fotorelacji z każdego dnia trwania Turnieju, stanowiącej nie mniej niż 10 zdjęć/dzień, o minimalnej rozdzielczości 2048 x 1536 px i gęstości 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 48 godzin od zakończenia Turnieju. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, 20) zagwarantowaniu przez Wykonawcę, że materiały wymienione w pkt. 19) nie będą naruszać żadnych praw osób trzecich, a w szczególności praw własności intelektualnej (w tym praw autorskich oraz pokrewnych) lub dóbr osobistych takich osób, a treść tych materiałów będzie zgodna z obowiązującym prawem. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie przeciwko Zamawiającemu z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu korzystania przez Zamawiającego z przedmiotowych materiałów Wykonawca oświadcza, że zwalnia Zamawiającego z wszelkiej odpowiedzialności i zobowiązuje się do naprawienia jakichkolwiek szkód poniesionych z tego tytułu przez Zamawiającego, (...) 3. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne (zwanych dalej „Wydarzeniami”) organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na oficjalnej stronie internetowej Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwienie Zamawiającemu, po uprzednim każdorazowym uzyskaniu zgody od właściciela praw telewizyjnych, nagrywania Turnieju, na potrzeby własne. 5) oznaczaniu w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 6) oznaczaniu minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”.