47503-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzwerkinfrastruktur – Dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieciowego, obejmującego urządzenia klasy Firewall (HA), zaawansowane urządzenie do ochrony poczty (Secure Email Gateway) oraz zaawansowaną zaporę aplikacyjną (Web Application Firewall – WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi, licencjami, wsparciem serwisowym i gwarancją - nr KPO 11/PN/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieciowego, obejmującego urządzenia klasy Firewall (HA), zaawansowane urządzenie do ochrony poczty (Secure Email Gateway) oraz zaawansowaną zaporę aplikacyjną (Web Application Firewall – WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi, licencjami, wsparciem serwisowym i gwarancją - nr KPO 11/PN/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieciowego, obejmującego urządzenia klasy Firewall (HA), zaawansowane urządzenie do ochrony poczty (Secure Email Gateway) oraz zaawansowaną zaporę aplikacyjną (Web Application Firewall – WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi, licencjami, wsparciem serwisowym i gwarancją. Zakup będzie zrealizowany w ramach projektu „Wdrożenie e-usług w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.” w ramach KPO, Działanie 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieciowego, obejmującego urządzenia klasy Firewall (HA), zaawansowane urządzenie do ochrony poczty (Secure Email Gateway) oraz zaawansowaną zaporę aplikacyjną (Web Application Firewall – WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi, licencjami, wsparciem serwisowym i gwarancją - postępowanie nr KPO 11/PN/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenia kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieciowego, obejmującego urządzenia klasy Firewall (HA), zaawansowane urządzenie do ochrony poczty (Secure Email Gateway) oraz zaawansowaną zaporę aplikacyjną (Web Application Firewall – WAF), wraz z usługami wdrożeniowymi, licencjami, wsparciem serwisowym i gwarancją. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy- Część II SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji – Część III SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme