See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szwów chirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szwów chirurgicznych na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. przy ul. Jana Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 (cenowym) oraz w załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy). Wymienione w załącznikach wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia, niespełnienie ich skutkować będzie odrzuceniem oferty.
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Dostawa szwów chirurgicznych -zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: DZPU.2632.32.2026-Pakiet 16