See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 7 części
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na kompleksowym sprzątaniu obiektów Starostwa Powiatowego, z podziałem na 7 następujących części: 1) Część nr 1 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym; 2) Część nr 2 – Fila Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53; 3) Część nr 3 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4; 4) Część nr 4 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Stęszewie, ul. Poznańska 20; 5) Część nr 5 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Swarzędzu, ul. Poznańska 25; 6) Część nr 6 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Kórniku, ul. Poznańska 83; 7) Część nr 7 – budynek zlokalizowany w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym
Vorherige Bekanntmachung: 539604-2024
Interne Kennung: ZP.272.00039.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – sprzątanie w budynku zlokalizowanym w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym
Beschreibung: Część nr 1 – sprzątanie w budynku zlokalizowanym w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, wraz z terenem przyległym
Interne Kennung: ZP.272.00039_1.2024
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Fila Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53
Beschreibung: Część nr 2 – Fila Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Czerwonaku, ul. Gdyńska 53
Interne Kennung: ZP.272.00039_2.2024
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4
Beschreibung: Część nr 3 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4
Interne Kennung: ZP.272.00039_3.2024
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Stęszewie, ul. Poznańska 20
Beschreibung: Część nr 4 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Stęszewie, ul. Poznańska 20
Interne Kennung: ZP.272.00039_4.2024
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Swarzędzu, ul. Poznańska 25
Beschreibung: Część nr 5 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Swarzędzu, ul. Poznańska 25
Interne Kennung: ZP.272.00039_5.2024
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Kórniku, ul. Poznańska 83
Beschreibung: Część nr 6 – Filia Wydziału Komunikacji i Transportu zlokalizowana w Kórniku, ul. Poznańska 83
Interne Kennung: ZP.272.00039_6.2024
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – sprzątanie w budynku zlokalizowanym w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym
Beschreibung: Część nr 7 – sprzątanie w budynku zlokalizowanym w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, wraz z terenem przyległym
Interne Kennung: ZP.272.00039_7.2024