2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Groen (Perceel Pijnacker-West)
Beschreibung: De opdracht betreft het regulier groenonderhoud binnen het kerndeel Pijnacker-West. Deze aanbesteding omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden: Onderhoud aan en rondom bomen; Onderhoud aan beplanting; Onderhoud aan grasvegetaties; Onderhoud aan watergangen. In de RAW raamovereenkomst (het bestek) is een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden opgenomen.
Interne Kennung: T152574
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000