2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dekkingsmetingen van de Belgische spoorwegen
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel meetresultaten te ontvangen uit de meting van mobiele dekking van de Belgische spoorwegen door de vier actieve mobiele operatoren, zowel buiten als binnen de treinen. Het impliceert de tussenkomst van externe expertise om geautomatiseerde, accurate en reproduceerbare metingen te implementeren. De opdracht vereist het installeren van de nodige meetopstellingen op de treinen en het verwerken van de opgemeten data door de aanbieder met het oog op de controle en publicatie van de resulterende gegevens door het BIPT. De aanbieder zal de nodige meetopstellingen voorzien om gegevens te verzamelen over de mobiele dekking van de Belgische spoorwegen. Dit omvat de connectiviteit buiten de treinstellen, alsook de connectiviteit van passagiers binnenin de treinstellen. Met de resulterende gegevens wordt de dekking van het spoor in kaart gebracht.
Interne Kennung: SPECTRUM/2025/METING_SPOOR/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 72317000 Datenspeicherung, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPECTRUM/2025/METING_SPOOR/1 - 1
Interne Kennung: 1