2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie nowoczesnej infrastruktury informatycznej, która umożliwi rozwój oraz bezpieczne i wydajne świadczenie usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Zamówienie będzie realizowane w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 główne zadania: Zadanie 1 - integrację i rozbudowę systemów informatycznych w SPZOZ w Hrubieszowie - zakup licencji HIS, zakup usługi zw. z wdrożeniem systemu HIS, zakup sprzętu (serwery, macierze, przełączniki, szafa teleinformatyczna, oprogramowanie serwerowych systemów operacyjnych wraz z licencjami dostępowymi, przełączniki sieciowe, zasilacze awaryjne (UPS) komputery stacjonarne z monitorami), rozbudowa systemu wspomagającego PACS i integracja z LIS, umożliwiające archiwizację i transmisję obrazów do przechowywania i zarządzania cyfrowymi obrazami badań, zakup licencji na moduł dokumentów EDM, która będzie umożliwiała konwersję i transmisję do P1 zdarzeń medycznych, zakup usług szkoleniowych. Zadanie 2 - digitalizacje dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia w SPZOZ w Hrubieszowie dzięki zakupowi 2 skanerów do digitalizacji dokumentacji papierowej z leczenia szpitalnego od 1 stycznia 2023 roku, zaangażowaniu pracowników do procesów digitalizacji oraz zakupie licencji oprogramowania do digitalizacji, Zadanie 3 - działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w SPZOZ w Hrubieszowie w zakresie systemu kopii zapasowych, zapór sieciowych, ochrony poczty e-mail, segmentacji sieci, ochrony stacji roboczych oraz serwerów typu EDR, systemu zarządzania bezpieczeństwem, zakupu usług wdrożeniowych, a także szkoleń z cyberbezpieczeństwa dla personelu, Zadanie 4 - wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych SPZOZ w Hrubieszowie, obejmujące zakup licencji i usług wdrożeniowych umożliwiających integrację i wymianę danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI. Wymienione wyżej Zadania stanowią elementy przedmiotu zamówienia, które łącznie stanowią jedną całość.
Vorherige Bekanntmachung: 799315-2025
Interne Kennung: 24/132/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48800000 Informationssysteme und Server, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80500000 Ausbildung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 31214100 Schalter, 72700000 Computernetze, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48811000 E-Mail-System, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30213300 Tischcomputer, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie nowoczesnej infrastruktury informatycznej, która umożliwi rozwój oraz bezpieczne i wydajne świadczenie usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Zamówienie będzie realizowane w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie (dalej także jako Szpital) Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 główne zadania: Zadanie 1 - integrację i rozbudowę systemów informatycznych w SPZOZ w Hrubieszowie - zakup licencji HIS, zakup usługi zw. z wdrożeniem systemu HIS, zakup sprzętu (serwery, macierze, przełączniki, szafa teleinformatyczna, oprogramowanie serwerowych systemów operacyjnych wraz z licencjami dostępowymi, przełączniki sieciowe, zasilacze awaryjne (UPS) komputery stacjonarne z monitorami), rozbudowa systemu wspomagającego PACS i integracja z LIS, umożliwiające archiwizację i transmisję obrazów do przechowywania i zarządzania cyfrowymi obrazami badań, zakup licencji na moduł dokumentów EDM, która będzie umożliwiała konwersję i transmisję do P1 zdarzeń medycznych, zakup usług szkoleniowych. Zadanie 2 - digitalizacje dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia w SPZOZ w Hrubieszowie dzięki zakupowi 2 skanerów do digitalizacji dokumentacji papierowej z leczenia szpitalnego od 1 stycznia 2023 roku, zaangażowaniu pracowników do procesów digitalizacji oraz zakupie licencji oprogramowania do digitalizacji, Zadanie 3 - działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w SPZOZ w Hrubieszowie w zakresie systemu kopii zapasowych, zapór sieciowych, ochrony poczty e-mail, segmentacji sieci, ochrony stacji roboczych oraz serwerów typu EDR, systemu zarządzania bezpieczeństwem, zakupu usług wdrożeniowych, a także szkoleń z cyberbezpieczeństwa dla personelu, Zadanie 4 - wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych SPZOZ w Hrubieszowie, obejmujące zakup licencji i usług wdrożeniowych umożliwiających integrację i wymianę danych z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia platformą usług inteligentnych (PUI) w zakresie AI.