475137-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – ŚWIADCZENIE ASYSTY TECHNICZNEJ DLA SYSTEMU TETA W LATACH 2027-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE ASYSTY TECHNICZNEJ DLA SYSTEMU TETA W LATACH 2027-2029
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Świadczenie usługi asysty technicznej dla Programu Komputerowego, b) Świadczenie usług Konsultacji dla Programu Komputerowego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), Formularzu Cenowym oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy (wzór umowy z załącznikami). 3. Miejsce wykonania zamówienia: siedziba Zamawiającego Urząd Dozoru Technicznego ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa. 4. Termin wykonania zamówienia: Umowa będzie świadczona przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego przez okres 36 miesięcy, licząc od dnia jej zawarcia, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 r. zgodnie z cenami podanymi w formularzu cenowym i w ofercie, stanowiących Załącznik nr 1 do umowy.
Interne KennungZP-DI-35/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001