475138-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI I DETEKCJI Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI I DETEKCJI Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do diagnostyki i detekcji w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 opis przedmiotu zamówienia/ formularz cenowy do wypełnienia przez Wykonawcę oraz Załącznik nr 6 - projekt umowy. Zamawiający zastrzega możliwość przesunięć ilościowo-rzeczowych w stosunku do ilości i rodzaju asortymentu wyspecyfikowanego w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) z zastrzeżeniem, że łączna wartość zamawianego przedmiotu zamówienia nie przekroczy kwoty wskazanej jako wartość umowy brutto z zastrzeżeniem pkt 9 (prawo opcji) Odczynniki stanowiące przedmiot umowy: 1) są fabrycznie nowe, pełnowartościowe, nie są próbkami, nie były uprzednio przedmiotem wystaw, prezentacji, badań naukowych, prac rozwojowych, usług badawczych, nie są przedmiotem podemonstracyjnym lub rekondycjonowanym, nie były wcześniej wykorzystywane w jakimkolwiek celu przez inny podmiot; 2) nie posiadają żadnych wad ograniczających możliwość ich prawidłowego użytkowania; 3) pochodzą bezpośrednio od producenta lub z legalnych kanałów dystrybucji producenta; 4) są zapakowane w oryginalne opakowania producenta; opakowanie są nienaruszone, posiadają zabezpieczenia zastosowane przez producenta oraz znaki identyfikujące przedmiot zamówienia, a w szczególności odpowiednio (jeżeli dotyczy): znak towarowy lub markę producenta, datę produkcji produktu, jego termin ważności, numer serii (lub nr katalogowy); 5) posiadają wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terytorium UE, 6) nie są objęte prawami osób trzecich oraz jest od jakichkolwiek obciążeń; 7) Wykonawca zobowiązany jest na swój koszt i ryzyko udostępnić Zamawiającemu karty charakterystyki, w tym karty charakterystyki substancji niebezpiecznych, najpóźniej w dniu ich pierwszej dostawy w ramach zawartej umowy, z zastrzeżeniem przypadków, gdy posiadanie karty charakterystyki dla określonej substancji lub preparatów nie jest wymagane. Kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym dbając o pozytywny, jak najmniej oddziałujący na środowisko wpływ realizacji zamówienia – Zamawiający dopuszcza i preferuje przekazanie kart charakterystyki w formie elektronicznej – mailem lub poprzez wskazanie linku do strony internetowej, z której Zamawiający samodzielnie będzie mógł pobrać odpowiedni dokument oraz zdecydować o potrzebie/konieczności jego wydruku. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie przedmiotu zamówienia (w zakresie podstawowym oraz w ramach opcji) do siedziby Zamawiającego. Zamawiający nie ponosi żadnych dodatkowych, nie wynikających z oferty kosztów, w tym kosztów dostawy oraz ubezpieczenia na czas transportu. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 3. Zamawiający nie dopuszcza oferowania większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglenia wymaganej ilości w górę lub w dół. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. Strona internetowa prowadzonego postępowania:https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/254703/notice/public/details Adres strony internetowej, na której będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/254703/notice/public/details.
Vorherige Bekanntmachung85746-2026
Interne KennungDZP-23/13/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungBakteryjny test kolorymetryczny oparty na genetycznie zmodyfikowanym E.coli
Interne Kennungczęść nr 1
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych polegające na: a) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia podstawowego odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 150 % wartości umownej danej części, w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy w danej części zostanie wykorzystany wolumen określony w opisie przedmiotu zamówienia i umowie dla zamówienia podstawowego. Opcja ta nie obejmuje wydłużenia terminu realizacji świadczenia objętego zamówieniem podstawowym. /OPCJA A/ b) Możliwości wydłużenia okresu obowiązywania umowy odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie kolejne 12 miesięcy od dnia zakończenia terminu realizacji zamówienia podstawowego. W ramach tej opcji wykonawca zobowiązany będzie w okresie dodatkowych 12 miesięcy trwania umowy do realizacji wolumenu świadczenia obejmującego taką samą ilość jak przewidzianą dla zamówienia podstawowego. /OPCJA B/ c) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia objętego prawem opcji B odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 150 % wartości umownej prawa opcji B danej części, w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji prawa opcji B w danej części zostanie wykorzystany wolumen określony w opisie przedmiotu zamówienia i umowie dla zamówienia objętego prawem opcji B. Opcja ta nie obejmuje wydłużenia terminu realizacji świadczenia. /OPCJA C/ d) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia objętego prawem opcji B odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 50 % wartości umownej zamówienia podstawowego danej części. Prawo opcji obejmuje uprawnienie Zamawiającego do zamówienia asortymentu odpowiadającego przedmiotowi zamówienia, lecz niewyspecyfikowanemu jako podstawowy przedmiot zamówienia, a dostępnego w aktualnej ofercie handlowej Wykonawcy Opcja ta obowiązuje w terminie realizacji świadczenia oraz w okresie przedłużenia obowiązywania umowy na skutek skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji B. /OPCJA D/ Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zmiany umowy a jedynie pisemnego poinformowania Wykonawcy. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków dostawy określonych w umowie jako zamówienie podstawowe, w szczególności w zakresie terminu dostawy, płatności, okresu gwarancji z uwzględnieniem postanowień o waloryzacji wynagrodzenia wykonawcy wskazanych w umowie.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibung96-studzienkowy test ELISA z białkiem ACE2 przymocowanym do płytki i RBD znakowany HRP używany do wykrywania
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest receptorowy wykrywający Beta-laktamy i Tetracykliny w mleku na poziomie lub poniżej EU/ CODEX MRL
Interne Kennungczęść nr 3
Menge8 Stück
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungestaw ELISA do diagnostyki antygenu wirusa zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego IHN z próbek linii komórkowych, zestaw ELISA do diagnostyki antygenu wirusa zakaźnej martwicy trzustki IPN z próbek linii komórkowych, zestaw ELISA do diagnostyki antygenu wirusa wiosennej wiremii karpi SVC z próbek linii komórkowych, estaw ELISA do diagnostyki antygenu wirusa wirusowej posocznicy krwotocznej VHS z próbek linii komórkowych
Interne Kennungczęść nr 4
Menge7 Stück
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungsurowice do wykrywania wirusa pryszczycy
Interne Kennungczęść nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungzestawy do ekstrakcji DNA, zestawy do oczyszczania fragmentów DNA, zestaw do oczyszczania reakcji PCR z żelu, zestawy do szybkiego przygotowania plazmidowego DNA, zestaw do izolacji RNA z tkanek itp.
Interne Kennungczęść nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungtest ELISA ( 5 płytkowy) do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma gallisepticum w surowicy kur i indyków, test ELISA ( 5 płytkowy) do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma Synoviae w surowicy kur i indyków
Interne Kennungczęść nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungzestaw do wykrywania materiału genetycznego wirusa BT w próbkach krwi pełnej pobranej od bydła i owiec, test real-time PCR do wykrywania materiału genetycznego BTV-3 w krwi pełnej, śledzionie oraz narządach z poronionych płodów przeżuwaczy (owce, bydło, kozy), zestaw diagnostyczny służący do jakościowego i/lub ilościowego wykrywania metodą real-time PCR specyficznej sekwencji DNA IS1111 bakterii Coxiella burnetii.
Interne Kennungczęść nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungPaski nitrocelulozowe do immunoblotingu do wykrywania przeciwciał przeciwko ASFV, płytki/paski ASFV do IPT 96-dołkowa z utrwaloną linią komórkową MS, zakażoną zaadaptowanym szczepem ASFV E70.
Interne Kennungczęść nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungtest immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko lentiwirusom małych przeżuwaczy (SRLV), test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko lentiwirusom małych przeżuwaczy (SRLV),
Interne Kennungczęść nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungKrążki do badania aktywności czynnika wibriostatycznego, test ELISA do wykrywania gamma interferonu w krwi przeżuwaczy.
Interne Kennungczęść nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw Western Blot do wykrywania patologicznej formy białka prionowego
Interne Kennungczęść nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungMikrobiologiczny, dyfuzyjny test ampułkowy przeznaczony do wykrywania pozostałości antybiotyków, sulfonamidów i innych substancji hamujących w mleku
Interne Kennungczęść nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest immunoenzymatyczny (ELISA) służący do ilościowego oznaczania swoistych przeciwciał klasy IgG przeciwko wirusowi TBE w surowicy krwi różnych gatunków zwierząt
Interne Kennungczęść nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw odczynników przeznaczony do syntezy komplementarnego DNA (cDNA) z RNA wyekstrahowanego z próbek biologicznych, zestaw do ekstrakcji kwasów nukleinowych przeznaczony do ekstrakcji i oczyszczania całkowitego RNA/DNA z materiałów klinicznych, Test do amplifikacji kwasów nukleinowych in vitro do wykrywania RNA wirusa kleszczowego zapalenia mózgu (TBEV), Borrelia burgdorferi (Patogen Ixodes boreliozy kleszczowej (ITB), Ehrlichia chaffeensis i Ehrlichia muris (patogeny ludzkiej erlichiozy monocytowej (HME)) oraz DNA Anaplasma phagocytophilum (kompatybilny z: Applied Biosystems 7300/7500 Real-Time PCR System)
Interne Kennungczęść nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw umożliwiający szybką, specyficzną miejscowo mutagenezę dwuniciowego plazmidowego DNA, zestaw umożliwiający łatwe klonowanie wszystkich produktów PCR, w tym końców tępych i TA
Interne Kennungczęść nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungtest real time PCR przeznaczony do wykrywania wymienionych żywych szczepów szczepionkowych PRIMUN Salmonella Enteritidis (SE) i ich różnicowanie od terenowych szczepów S. Enteritidis, Zestaw jest przeznaczony do różnicowania szczepu szczepionkowego PRIMUN Salmonella Typhimurium (ST CAL16 Str+/Rif+/Enr-) od szczepów terenowych Salmonella enterica subsp. enterica serowar Typhimurium metodą qPCR.
Interne Kennungczęść nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungest diagnostyczny ELISA oparty na technice blokowania z wykorzystaniem przeciwciał moniklonalnych (Mab) specyficznych dla białka VP72 wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV), est ELISA typu blokującego do wykrywania specyficznych przeciwciał przeciwko wirusowi afrykańskiego pomoru koni w surowicy koni, Test ELISA typu blokującego do wykrywania specyficznych przeciwciał przeciwko wirusowi afrykańskiego pomoru koni w surowicy koni, Test ELISA typu blokującego do wykrywania specyficznych przeciwciał przeciwko wirusowi afrykańskiego pomoru koni w surowicy koni.
Interne Kennungczęść nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungpłytki przeznaczone do ekstrakcji kwasów nukleinowych , kompatybilne z aparatem do automatycznej ekstrakcji IndiMag 48
Interne Kennungczęść nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie 20 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungCzuły test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko Trichinella spp. w próbkach surowicy, osocza i soku mięsnego świń i dzików, Zestaw przeznaczony do wykrywania DNA wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV) w próbkach surowicy, osocza, krwi z EDTA, tkanek i wymazów od świń i dzików , Zestaw CSFV RT-PCR umożliwia szybkie wykrywanie RNA wirusa klasycznego pomoru świń (CSFV) w próbkach pobranych od świń i dzików.
Interne Kennungczęść nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie 21 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw do diagnostyki serologicznej Brucella canis metodą szybkiej aglutynacji płytowej (RSAT), Szybki test do jakościowego wykrywania wirusa zdeformowanych skrzydeł (DWV), wirusa ostrego paraliżu pszczół (ABPV) i wirusa choroby woreczkowej czerwiu (SBV) w pszczołach / czerwiu pszczelim.
Interne Kennungczęść nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie 22 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw diagnostyczny do wykrywania przeciwciał anty-Mycoplasma mycoides subsp. mycoides u bydła bazujący na odczynie wiązania dopełniacza. Zestaw zwalidowany i posiadający certyfikat jakości. Zestaw: 1000 serums + plaque. Termin ważności min. rok od daty otrzymania.
Interne Kennungczęść nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie 23 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungImmunoenzymatyczny test przeznaczony do wykrywania przeciwciał wirusa zapalenia wątroby typu E w surowicy lub osoczu świń i innych gatunków zwierząt. Dedykowany do diagnostyki zakażeń HEV m. in. u świń, koni, szczurów i przeżuwaczy.
Interne Kennungczęść nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie 24 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest aglutynacji lateksowej do półilościowego oznaczania przeciwciał Toxoplasma gondii w próbkach surowicy ludzkiej i zwierzęcej.
Interne Kennungczęść nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie 25 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungCzuły i specyficzny test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi wścieklizny w surowicy i płynach ustrojowych zwierząt mięsożernych wolnożyjących, głównie lisów
Interne Kennungczęść nr 25
LosLOT-0026
TitelZadanie 26 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw do jakościowego wykrywania wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV) w próbkach krwi pełnej, surowicy, homogenatów organów lub tkanek (śledziony, węzłów chłonnych, migdałów, szpiku kostnego i nerek) pojedyńczo lub w pulach do 20, pochodzących od świń, dzików lub guźców, Zestaw real-time RT-PCR do jakościowego wykrywania RNA wirusa grypy ptaków typu A (Influenza A), Zestaw do wykrywania materiału genetycznego wirusa pryszczycy (FMDV) metodą RT-PCR w czasie rzeczywistym, zestaw real-time RT-PCR do jakościowego wykrywania RNA wirusa pomoru małych przeżuwaczy (PPRV), Zestaw uniwersalny do manualnej izolacji (ekstrakcji) kwasu nukleinowego, umożliwia izolowanie DNA i RNA z wykorzystaniem kolumienek ze złożem krzemionkowym, Zestaw uniwersalny do manualnej izolacji (ekstrakcji) kwasu nukleinowego, umożliwia izolowanie DNA i RNA z wykorzystaniem kolumienek ze złożem krzemionkowym, Wieloantygenowy zestaw diagnostyczny ELISA typu pośredniego do wykrywania przeciwciał przeciwko rekombinowanym białkom P32, P62 oraz P72 wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFV) w surowicy i/lub osoczu świń i dzików lub w próbkach krwi naniesionej i odzyskanej z fitrów bibulowych, Kompetencyjny zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał anty-VP7 w surowicy lub osoczu wielu gatunków, Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi białaczki bydła (BLV), Zestaw wykrywający przeciwciała przeciwko wirusom ospy w tym wirusowi choroby guzowatej bydła, wirusowi ospy owiec i kóz w próbkach surowicy i osocza bydła, owiec, kóz i innych wrażliwych gatunków, Zestaw wykrywający przeciwciała przeciwko wirusom ospy w tym wirusowi choroby guzowatej bydła, wirusowi ospy owiec i kóz w próbkach surowicy i osocza bydła, owiec, kóz i innych wrażliwych gatunków, Zestaw przeznaczony do wykrywania przeciwciał przeciwko chorobie krwotocznej, wykrywa wszystkie serotypy, dzięki wysoce konserwatywnemu białku VP7, Kompetycyjny test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko białkom niestrukturalnym (NSP) wirusa pryszczycy (FMDV) w surowicy i osoczu od zwierzat podatnych: bydła, owiec, kóz, świń i innych zwierzat podatnych, Pośredni test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu E w surowicy i osoczu świń i innych gatunków. Gatunki: świnie i inne gatunki, Test pośredni ELISA do wykrywania przeciwciał dla wirusa zakaźnego zapalenia bursy Fabrycjusza (IBDV) w surowicy kur szczepionych szczepionkami wektorowymi HVT-IBDV(VP2), Kompetecyjny test Elisa przeznaczony do wykrywania w surowicy ptaków przeciwciał przeciwko wirusowi grypy ptaków podtypu H5 (AIV), Kompetecyjny test Elisa przeznaczony do wykrywania w surowicy ptaków przeciwciał przeciwko wirusowi grypy ptaków podtypu H7 (AIV), Zestaw diagnostyczny (5 płytkowy) przeznaczony do wykrywania przeciwciał, skierowanych przeciwko rekombinowanemu antygenowi P48 Mycoplasma agalactiae, będącej głównym czynnikiem etiologicznym zakaźnej bezmleczności owiec i kóz, Kompetycyjny test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma hyopneumoniae w surowicy lub plazmie świni, Kompetycyjny test ELISA (cELISA) do wykrywania przeciwciał anty Neospora caninum w surowicy lub plaźmie przeżuwaczy, psów lub innych wrażliwych gatunków, Kompetencyjny test Elisa przeznaczony do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi rzekomego pomoru drobiu (NDV) w surowicy lub żółtku jaja pobranych od drobiu lub ptaków dzikich, Kompetencyjny test Elisa przeznaczony do wykrywania w surowicy ptaków przeciwciał przeciwko wirusowi rzekomego pomoru drobiu (NDV), Zestaw do wykrywania przeciwciał specyficznych dla SARS-CoV-2 dedykowany dla wielu gatunków, Kompetycyjny test ELISA do wykrywania przeciwciał dla nukleoproteiny wirusa Schmallenberg w surowicy i/lub osocza bydła, owiec i kóz, Test pośredni ELISA do wykrywania przeciwciał anty Toxoplasma gondii w surowicy, osoczu i soku z mięsa różnych gatunków zwierząt (bydła, psów, kotów i trzody chlewnej), Zestaw IgM Antibody Capture ELISA (MAC) do wykrywania przeciwciał anty-prE IgM w surowicy koni, Test ELISA z podwójnym antygenem do wykrywania przeciwciał skierowanych przeciwko Burkholderia mallei w surowicy lub osoczu koni, osłów, mułów lub innych wrażliwych gatunków, w tym ludzi, Test immunoenzymatyczny ELISA umożliwiający wykrycie specyficznych przeciwciał skierowanych przeciwko (WNV, JEV, TBEV, JEV, USUV, ZIKAV, and DENV) u różnych gatunków zwierząt, ompetycyjny test ELISA (cELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pomoru małych przeżuwaczy w surowicy i osoczu u owiec i kóz, Kompetycyjny test ELISA (cELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pomoru małych przeżuwaczy w surowicy i osoczu u owiec i kóz, Test immunodyfuzji w żelu agarozowym (AGID) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi białaczki bydła (BLV), Test immunodyfuzji w żelu agarowym (AGID), znany jako test Cogginsa, pozwala na wykrywanie precypitujących przeciwciał anty-EIAV p26 w próbkach surowicy oraz osoczu koni, Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko MVV/CAEV.
Interne Kennungczęść nr 26
LosLOT-0027
TitelZadanie 27 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi białaczki bydła (BLV), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi anemii zakaźnej [CAV], Test do wykrywania przeciwciał specyficznych dla wirusa choroby niebieskiego języka (BTV) w poszczególnych surowicach owiec, kóz i bydła, Zestaw ELISA (10 płytkowy) do serologicznej diagnostyki brucelozy bydła umożliwiający badania indywidualnych próbek surowic i próbek pulowanych (do 10 surowic), Test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycobacterium avium ssp. paratuberculosis w surowicy krwi oraz mleku przeżuwaczy, Test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycobacterium avium ssp. paratuberculosis w surowicy krwi oraz mleku przeżuwaczy.Test Elisa do wykrywania przeciwciał przeciwko pneumowirusowi ptaków (APV) w próbach surowicy kurcząt i indyków, Test ELISA do wykrywania przeciwciał dla glikoproteiny B (gB) wirusa choroby Aujeszkyego w surowicy i/lub osoczu świń, Test ELISA do wykrywania przeciwciał dla glikoproteiny B (gB) wirusa choroby Aujeszkyego w surowicy i/lub osoczu świń, Test immunoenzymatyczny do wykrywania nieprawidłowego konformera białka prionowego (PrPSc) w tkankach pośmiertnych bydła, kóz i owiec, Test ELISA do wykrywania przeciwciał wirusa klasycznego pomoru świń (CSFV) w surowicy i osoczu świń, Test ELISA do wykrywania przeciwciał wirusa klasycznego pomoru świń (CSFV) w surowicy i osoczu świń, Zestaw immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi zespołu rozrodczo-oddechowego świń w surowicy i osoczu świń, Test ELISA do wykrywania przeciwciał dla glikoproteiny E (gE) wirusa choroby Aujeszkyego w surowicy świń, Test immunoenzymatycznyprzeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego zapalenia oskrzeli IBV (Infectious Bronchitis Virus ), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego torby Fabrycjusza (Infectious Bursal Disease Virus), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego zapalenia mózgu i rdzenia ptaków(Avian Encephalomyelitis Virus -AE), Enzymatyczny test immunologiczny (ELISA) do wykrywania antygenu wirusa biegunki bydlęcej w próbkach surowicy, osocza, krwi pełnej i tkanki pochodzącej z naciętej małżowiny usznej, Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego torby Fabrycjusza (Infectious Bursal Disease Virus), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego torby Fabrycjusza (Infectious Bursal Disease Virus), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego zapalenia mózgu i rdzenia ptaków(Avian Encephalomyelitis Virus -AE), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego zapalenia mózgu i rdzenia ptaków(Avian Encephalomyelitis Virus -AE), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi zakaźnego zapalenia mózgu i rdzenia ptaków(Avian Encephalomyelitis Virus -AE), Enzymatyczny test immunologiczny (ELISA) do wykrywania antygenu wirusa biegunki bydlęcej w próbkach surowicy, osocza, krwi pełnej i tkanki pochodzącej z naciętej małżowiny usznej, Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał swoistych dla glikoproteiny B przeciwko bydlęcemu herpeswirusowi-1 (BHV-1) w próbkach bydlęcych przy użyciu przeciwciał monoklonalnych swoistych dla IBR gB. Test immunoenzymatyczny (ELISA), który może być skutecznym testem różnicującym do odróżniania bydła naturalnie zakażonego od zaszczepionego bydła, gdy jest stosowany w programach kontroli IBR razem ze szczepionkami IBR z delecją gE, Test immunoenzymatyczny (ELISA), który może być skutecznym testem różnicującym do odróżniania bydła naturalnie zakażonego od zaszczepionego bydła, gdy jest stosowany w programach kontroli IBR razem ze szczepionkami IBR z delecją gE, Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi białaczki bydła (BLV), Test ELISA do wykrywania przeciwciał anty Neospora caninum w surowicy i plaźmie przeżuwaczy, Test ELISA do wykrywania przeciwciał anty Neospora caninum w surowicy bydła, Test ELISA służący do wykrywania przeciwciał anty Toxoplasma gondii w surowicy i osoczu małych przeżuwaczy, Test ELISA służący do wykrywania przeciwciał anty Toxoplasma gondii w surowicy i osoczu małych przeżuwaczy, Test ELISA ( 5 płyktowy) do wykrywania przeciwciał swoistych dla zakażeń Mycoplasma Gallisepticum(MG), Test ELISA ( 5 płyktowy) do wykrywania przeciwciał swoistych dla zakażeń Mycoplasma synoviae(MS)/Mycoplasma Gallisepticum (MG), Test ELISA ( 5 płyktowy) do wykrywania przeciwciał swoistych dla zakażeń Mycoplasma Meleagridis(MM), Test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko Mycoplasma hyopneumoiae (M.hyo) w surowicy i osoczu świń, Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko wirusowi rzekomego pomoru drobiu (NDV), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania przeciwciał w indyczej surowicy przeciwko wirusowi rzekomego pomoru drobiu (NDV), Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko Ornithobacterium rhinotracheale (ORT), Test Q Fever Ab to test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał przeciwko Coxiella burnetii w próbkach surowicy, osocza i mleka przeżuwaczy, Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko reowirusom, Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania w kurzej surowicy przeciwciał przeciwko reowirusom, Test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko Actinobacillus pleuropneumoniae (APP) w surowicy i osoczu świń, Test immunoenzymatyczny przeznaczony do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi grypy typu A w surowicy.
Interne Kennungczęść nr 27
LosLOT-0028
TitelZadanie 28 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw reagentów do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi choroby pęcherzykowej świń (SVDV) w próbkach surowicy i osocza od świń i dzików, Zestaw ELISA do diagnostyki serologicznej krwotocznej choroby królików - RHD, Zestaw ELISA do diagnostyki serologicznej krwotocznego syndromu zająca szaraka (EBHS), Kompetytywny test ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp A,
Interne Kennungczęść nr 28
LosLOT-0029
TitelZadanie 29 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest ELISA do wykrywania enterotoksyn gronkowcowych A,B,C,D,E, w żywności, Test enzymatyczny (492nm) wykrywający zawartość kwasu D-3-hydroksymasłowego w winie, mleku, fermentowanych produktach mlecznych, warzywach i owocach, sokach, piwie, jajach, test enzymatyczny do oznaczania kwasu L-mlekowego w produktach spożywczych i innych próbkach.
Interne Kennungczęść nr 29
LosLOT-0030
TitelZadanie 30 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania wirusa zakaźnej martwicy trzustki IPN w próbkach z narządów ryb i linii komórkowych; Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania wirusa wiosennej wiremii karpia SVC w próbkach z narządów ryb i linii komórkowych; Test immunoenzymatyczny (ELISA) do wykrywania wirusa wirusowej posocznicy krwotocznej VHS w próbkach z narządów ryb i linii komórkowych.
Interne Kennungczęść nr 30
LosLOT-0031
TitelZadanie 31 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw lateksowy do identyfikacji Taylorella equigenitalis metodą aglutynacji; 50 testów
Interne Kennungczęść nr 31
LosLOT-0032
TitelZadanie 32 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungGotowy do użycia zestaw do jednoczesnego wykrywania wirusa choroby niebieskiego języka typu 8 (BTV8) oraz endogennej kontroli wewnętrznej (house keeping gene) metodą RT-PCR w czasie rzeczywistym, Gotowy do użycia zestaw do jednoczesnego wykrywania wirusa choroby niebieskiego języka typu 8 (BTV8) oraz endogennej kontroli wewnętrznej (house keeping gene) metodą RT-PCR w czasie rzeczywistym.
Interne Kennungczęść nr 32
LosLOT-0033
TitelZadanie 33 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw do immunofluorescencji, przeznaczony do wykrywania i półilościowej oceny przeciwciał kocich anty Toxoplasma gondii IgG, zawierający szkiełka reakcyjne (10 szt x 12 pól) pokryte antygenem (tachyzoity Toxoplasma gondii), koniugat (znakowane fluorescencyjnie przeciwciała królicze anty IgG kocim, kontrolę dodatnią i ujemną oraz bufor do płukania.
Interne Kennungczęść nr 33
LosLOT-0034
TitelZadanie 34 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw ELISA do badania w kierunku brucelozy próbek surowic bydła, owiec, kóz, świń; Enzymatyczny test immunologiczny (ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi BRSV w próbkach surowicy, osocza i mleka (próbki pojedyncze i zbiorcze) od bydła
Interne Kennungczęść nr 34
LosLOT-0035
TitelZadanie 35 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSonda TaqMan przeznaczona do wykrywania fragmentu BETA-AKTYNY Świńskiej w technice real-time PCR
Interne Kennungczęść nr 35
LosLOT-0036
TitelZadanie 36 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest kasetowy do szybkiej diagnozy zgnilca amerykańskiego (AFB) w zainfekowanych larwach pszczoły miodnej, Test kasetowy do szybkiej diagnozy zgnilca europejskiego (EFB) w zainfekowanych larwach pszczoły miodnej.
Interne Kennungczęść nr 36
LosLOT-0037
TitelZadanie 37 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungKompetycyjny test ELISA (cELISA) do wykrywania przeciwciał anty Neospora caninum w surowicy bydła; test immunoenzymatyczny (competitive ELISA) do wykrywania przeciwciał przeciwko lentiwirusom małych przeżuwaczy (CAEV i MVV - OPPV) w surowicy owiec i kóz.
Interne Kennungczęść nr 37
LosLOT-0038
TitelZadanie 38 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungImmunoenzymatyczny test ELISA do oznaczania kwasu okadaikowego (OA) i jego pochodnych (DTX1, DTX2, DTX3) w mięsie małży.
Interne Kennungczęść nr 38
LosLOT-0039
TitelZadanie 39 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw do real time RT-PCR umożliwiający amplifikację pojedynczych lub wielu docelowych kwasów nukleinowych, oligonukleotyd wielkości około 150-200 pz dodawany do próbki podczas izolacji RNA.
Interne Kennungczęść nr 39
LosLOT-0040
TitelZadanie 40 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTesty biochemiczne do Identyfikacji niefermentujących pałeczek Gram (-) w 24-48 godzin, 25 pasków, odczyt wyyników w systemie APIweb, Zestaw odczynników do Api, VIDAS, VITEK, testy biochemiczne do identyfikacji różnych bakterii
Interne Kennungczęść nr 40
LosLOT-0041
TitelZadanie 41 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungtest do wykrywania indolu, paski testowe do wykrywania oksydazy cytochromowej w drobnoustrojach, zestaw do barwienia metodą Grama rozmazów bakteriologicznych, roztwór do odbarwiania 2,5L przy barwieniu metodą Grama
Interne Kennungczęść nr 41
LosLOT-0042
TitelZadanie 42 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungtesty mikrobiologiczne do stosowania w urządzeniach Sensititre
Interne Kennungczęść nr 42
LosLOT-0043
TitelZadanie 43 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest do wykrywania oporności bakterii na karbapenemy
Interne Kennungczęść nr 43
LosLOT-0044
TitelZadanie 44 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw do barwienia metodą Ziehl-Neelsena T na ciepło
Interne Kennungczęść nr 44
LosLOT-0045
TitelZadanie 45 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSurowica do aglutynacji szkiełkowej bakterii Salmonella spp. HM, Surowica hemolityczna (Ampułka 1 ml) - preparat standardowy niezbędny do ilościowego i jakościowego odczynu wiązania dopełniacza
Interne Kennungczęść nr 45
LosLOT-0046
TitelZadanie 46 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungRóżne surowice do aglutynacji szkiełkowej Salmonella
Interne Kennungczęść nr 46
LosLOT-0047
TitelZadanie 47 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSurowice i antygeny do aglutynacji szkiełkowej bakterii Salmonella spp.
Interne Kennungczęść nr 47
LosLOT-0048
TitelZadanie 48 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw stosowany do weryfikacji wyników pod kątem Borrelia canis u psów
Interne Kennungczęść nr 48
LosLOT-0049
TitelZadanie 49 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSurowice i szczepystosowane w metodach HI, RPA oraz ELISA (MS, ND, Turkey negative)
Interne Kennungczęść nr 49
LosLOT-0050
TitelZadanie 50 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungPaski służące do wykrywania oksydazy cytochromowej. 50 oznaczeń w op.
Interne Kennungczęść nr 50
LosLOT-0051
TitelZadanie 51 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungLiofilizowany antygen Trypanosoma equiperdum, Surowica kontrolna o wysokim mianie (surowica anty-Trypanosoma equiperdum).
Interne Kennungczęść nr 51
LosLOT-0052
TitelZadanie 52 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungCFT Brucellosis Ag - zawiesina Brucella abortus (szczep Weybridge 99) inaktywowana przez ogrzewanie i fenol.
Interne Kennungczęść nr 52
LosLOT-0053
TitelZadanie 53 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungsurowica królicza op./25ml; Sterylizowana przez dwukrotną filtrację przy użyciu filtrów 0,2 µm.
Interne Kennungczęść nr 53
LosLOT-0054
TitelZadanie 54 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungMasterAmp; 2X PCR PreMix H lub równoważny test
Interne Kennungczęść nr 54
LosLOT-0055
TitelZadanie 55 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungTest receptorowy do wykrywania pozostałości antybiotyków beta-laktamowych, tetracyklin, streptomycyny/dihydrostreptomycyny i chloramfenikolu w mleku.
Interne Kennungczęść nr 55
LosLOT-0056
TitelZadanie 56 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw ELISA do wykrywania MCF w próbkach surowicy, osoczu, homogenatach tkankowych i lizatach komórkowych pochodzących od owiec.
Interne Kennungczęść nr 56
LosLOT-0057
TitelZadanie 57 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw przeznaczony do jednoczesnej izolacji wirusowego RNA i DNA oraz bakteryjnego DNA, zestaw IndiSpin QIAcube HT Pathogen do zautomatyzowanej ekstrakcji kwasów nukleinowych (RNA/DNA wirusowego oraz DNA bakteryjnego) z krwi, surowicy, osocza, płynów ustrojowych, wymazów, popłuczyn, tkanek i kału przy użyciu aparatu QIAcube HT oraz oprogramowania QIAcube HT Prep Menager Software.
Interne Kennungczęść nr 57
LosLOT-0058
TitelZadanie 58 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZeastaw do izolacji DNA i RNA z próbek surowicy, osocza, krwi, mleka, wymazów z tchawicy, płynów z jamy ustnej, kału, wycinków małżowiny usznej, tkanek; Zeastaw do izolacji DNA i RNA z próbek surowicy, osocza, krwi, mleka, wymazów z tchawicy, płynów z jamy ustnej, kału, wycinków małżowiny usznej, tkanek; Woda do testów PCR przeznaczona do stosowania w testach odwrotnej transkrypcji - PCR (RT-PCR); kontrola dodatnia (PC);Skoncentrowany Master Mix, który zawiera mieszaninę sond i starterów do stosowania razem z mieszaninami detekcyjnymi RNA; Odczynnik służący do szybkiego, enzymatycznego uwalniania kwasów nukleinowych (DNA i RNA) z tkanki małżowiny usznej bez konieczności stosowania izolacji RNA/DNA; Odczynnik służący do szybkiego, enzymatycznego uwalniania kwasów nukleinowych (DNA i RNA) z tkanki małżowiny usznej bez konieczności stosowania izolacji RNA/DNA; Skoncentrowany Master Mix, który zawiera odwrotną transkryptazę i polimerazę hot-start do stosowania razem z mieszaninami detekcyjnymi RNA.
Interne Kennungczęść nr 58
LosLOT-0059
TitelZadanie 59 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSubstrat peroksydazy chrzanowej (HRP), nie wymagający dodatkowej optymalizacji warunków.
Interne Kennungczęść nr 59
LosLOT-0060
TitelZadanie 60 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungAlbumina surowicy bydlęcej, 25 tabletek z koktajlem inhibitorów proteaz bez EDTA stosowanych do inhibicji proteaz serynowych i cysteinowych w ekstraktach komórek bakteryjnych, drożdżowych, roślinnych i zwierzęcych, Koktajl inhibitorów proteaz bez EDTA, tabletki z inhibitorem proteazy; Odczynnik zawierający 2x skoncentrowany master mix zawierający polimerazę typu fast start, bufor reakcyjny i nukleotydy (dATP, dCTP, dGTP, dTTP); termostabilna, chemicznie zmodyfikowana forma rekombinowanej polimerazy Taq DNA, Gotowa do użycia, 2 x skoncentrowana mieszanina reakcyjna, która zawiera wszystkie wszystkie odczynniki (z wyjątkiem starterów, sondy, matryc) potrzebne do przeprowadzenia ilościowych testów DNA w rzasie rzeczywistym w tym qPCR i dwuetapowy qRT-PCR w formacie wykrywania sondy do hydrolizy; aramagnetyczne kulki do oczyszczania DNA w protokołach manualnych oraz automatycznych; Zestaw kontrolny do potwierdzania wydajności analizy PCR w czasie rzeczywistym i krzywej topnienia aparatu LightCycler 480, Gotowa do użycia mieszanina reakcyjna opracowana specjalnie do formatu wykrywania sond hydrolizujących w płytkach wielodołkowych w aparacie LightCycler480 Instrument, Zestaw do prowadzenia reakcji PCR z odwrotną transkrypcją umożliwiający szybką amplifikację materiału genetycznego przy zachowaniu wysokiej wierności sekwencji uzyskiwanych produktów.
Interne Kennungczęść nr 60
LosLOT-0061
TitelZadanie 61 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungSurowice do aglutynacji szkiełkowej bakterii salmonella różne szczepy
Interne Kennungczęść nr 61
LosLOT-0062
TitelZadanie 62 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungzestaw do ręcznej ekstrakcji DNA bakterii do późniejszego wykorzystania w procedurach diagnostycznych, Zestaw do identyfikacji gatunkowej prątków z grupy Mycobacterium Tuberculosis Complex na podstawie polimorfizmu sekwencji DNA
Interne Kennungczęść nr 62
LosLOT-0063
TitelZadanie 63 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Beschreibungz odczynniki do diagnostyki i detekcji (zestawy do PCR, RT-PCR, Real_time PCR): 2-odczynnikowy zestaw do amplifikacji złożonych matryc RNA o długości przekraczającej 4 kpz; Zestaw, zawierający gotowy do użycia, wysoce czyły MasterMix do real-time PCR z odwrotną transkrypcją (RT-qPCR), Zestaw, zawierający gotowy do użycia MasterMix do real-time PCR z odwrotną transkrypcją (RT-qPCR).
Interne Kennungczęść nr 63
LosLOT-0064
TitelZadanie 64 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungMG RPA_ to barwna zawiesina Mycoplasma gallisepticum antygen stosowana do wykrywania specyficznych krążących przeciwciał u ptaków, poprzez uwidocznienie reakcji aglutynacji. MM RPA- to barwna zawiesina Mycoplasma meleagridis antygen stosowana do wykrywania specyficznych krążących przeciwciał u ptaków, poprzez uwidocznienie reakcji aglutynacji. Szklana butelka 10 ml. MS RPA- to barwna zawiesina Mycoplasma synoviae antygen stosowana do wykrywania specyficznych krążących przeciwciał u ptaków, poprzez uwidocznienie reakcji aglutynacji. Szklana butelka 10 ml.
Interne Kennungczęść nr 64
LosLOT-0065
TitelZadanie 65 odczynniki do diagnostyki i detekcji
BeschreibungZestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp A w surowicy zwierząt podatnych na zakażenie.Zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp Asia 1 w surowicy zwierząt podatnych na zakażenie. Zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp Asia 1 w surowicy zwierząt podatnych na zakażenie. Zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp O w surowicy zwierząt podatnych na zakażenie. Zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko wirusowi pryszczycy (FMDV) serotyp O w surowicy zwierząt podatnych na zakażenie. Zestaw ELISA słuzy do wykrywania przeciwciał przeciwko białkom niestrukturalnym (NSP) wirusa pryszczycy (FMDV) w próbkach krwi/osocza od zwierząt podatnych na zakażenie. Zestaw ELISA do wykrywania przeciwciał przeciwko choroby pecherzykowej świń (SVDV) w próbkach krwi/osocza od zwierząt podatnych na zakażenie (świnie i dziki).
Interne Kennungczęść nr 65
LosLOT-0066
TitelZadanie 66 odczynniki do diagnostyki i detekcji
Interne Kennungczęść nr 66