2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering en onderhoud Vrachtauto met autolaadkraan
Beschreibung: De opdracht betreft de productie, levering en onderhoud van één vrachtauto met autolaadkraan Aanbestedende dienst. De vrachtauto met autolaadkraan wordt ingezet als onderdeel van het brandstofvoertuig. Het brandstofvoertuig bestaat uit drie onderdelen. De drie onderdelen omvatten: 1x Vrachtauto met autolaadkraan 1x Vrachtauto ten behoeve van brandstofsysteem; 1x Brandstofsysteem op 20FT ISO flatrack t.b.v. Marine Haven Den Helder. Deze opdracht betreft de levering en onderhoud van de vrachtauto met autolaadkraan. Naast levering van de vrachtauto met autolaadkraan omvat de opdracht ook een all-in onderhoud bestaande uit preventief en correctief onderhoud, keuringen, schadeherstel en modificaties gedurende een periode van tien (10) jaren, zoals beschreven in de Aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 42414310 Fahrbare Hubportale
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1