2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i rozwój Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń 2.0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Utrzymanie i rozwój Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń 2.0. - świadczenie od dnia 07.04.2026 r. (lub od dnia podpisania umowy, jeżeli podpisanie nastąpi po tej dacie) przez 48 miesięcy profesjonalnych usług utrzymania i rozwoju ST CEN 2.0 oraz przeprowadzenie do 40 instruktaży. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia został określony w SWZ Cz. III Opis przedmiotu zamówienia oraz w IV Cz. SWZ (PPU) oraz załącznikach do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje obowiązek uczestnictwa Wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń 2.0. Brak uczestnictwa w wizji lokalnej stanowi podstawę do odrzucenia oferty Wykonawcy, o której mowa w art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. Zasady uczestnictwa w obowiązkowej wizji lokalnej zostały określone w cz. III SWZ ust. 4.6. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 10. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 10.1. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 10.2. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 11. Uwzględnienie w opisie przedmiotu zamówienia dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników: Zamawiający wymaga w ramach usługi utrzymania i rozwoju Systemu, aby działanie Systemu było oparte o ustawę z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz.U. z 2024 r. poz. 1411, z późn. zm.) oraz ustawę z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1440). 12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 14. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. 15. Zamawiający nie określa wymogu zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę; 16. Zamawiający zastrzega wymagania związane z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 96 ust. 1 ustawy Pzp - szczegółowe informacje zostały wskazane w części IV SWZ - PPU. 17. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 101 ust. 1 ustawy Pzp. 18. RODO - Klauzula Informacyjna zawarta w SWZ. 29. Zamawiający nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 20. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy Pzp. 21. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. 22. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227–238 ustawy Pzp. 23. Terminy realizacji poszczególnych obowiązków Wykonawcy, składających się na przedmiot zamówienia, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Część IV SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia wskazanym w Części III SWZ. 24. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą: 5% maksymalnej wartości zobowiązania Zamawiającego wynikającego z Umowy zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 821761-2025
Interne Kennung: BDG.ZPB.230.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: KOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DOD. INFORMACJE 1. Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: "Utrzymanie i rozwój Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń 2.0." BDG.ZPB.230.11.2025. 2. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1, z zastrzeżeniem art. 65 ust 1 pkt 6 Pzp w zakresie złożenia osobiście przez osoby uczestniczące w imieniu wykonawcy w wizji lokalnej „Oświadczenia/zobowiązania do zachowania poufności w związku z odbyciem wizji lokalnej” według wzoru Formularza DP.8., w sytuacji opisanej w cz. III SWZ ust. 4.6.6. lit. b). 3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4. Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych o wielkości do100 MB. Jedn. Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5. Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6. Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8. Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.), Wykaz doświadczenia osób skierowanych do realizacji zamówienia (Formularz OF.1) oraz dokumenty wymienione w Warunkach szczególnych SWZ. 9. Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust.1UPWAU i art.5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.4) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10. Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust 6.12 cz. I SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp. 12. Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań GITD na rok 2025 pod nr 2.3.2. 13. Zamawiający przewiduje prowadzenie postępowania z zastosowaniem uprzedniej oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy niniejszego zamówienia.