475194-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – REKONŠTRUKCIA MLÁDEŽNÍCKEJ ULICE 1. ETAPA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONŠTRUKCIA MLÁDEŽNÍCKEJ ULICE 1. ETAPA
Beschreibung: Predmetom zákazky je rekonštrukcia komunikácie na ulici Mládežnícka v Banskej Bystrici v úseku od ulice Gorkého po koniec úseku – obratisko MHD na ulici Mládežnícka ( 0,490 – 1,440 km). Predmetom stavby je rekonštrukcia existujúcej miestnej komunikácie. V rámci komunikácie sa navrhujú nové asfaltové vrstvy. Pozdĺž celej komunikácie sa navrhuje výmena obrubníkov za nové v pôvodnej polohe. V miestach s poruchami konštrukcie vozovky sa uvažuje s lokálnou výmenou konštrukčných vrstiev v rozsahu určenom po odfrézovaní a odkrytí podkladných vrstiev. Podrobný opis predmetu zákazky je popísaný v projektovej dokumentácii „Rekonštrukcia Mládežníckej ulice 1. etapa“ vrátane výkazov výmer zhotovených spoločnosťou spoločnosť CiDeCo, s.r.o., SNP 597/145, 965 01 Žiar nad Hronom, IČO: 54 079 420, zodpovedný projektant Ing. Monika Zaťková, autorizovaný stavebný inžinier, reg. č. 4724*A2, ktorá bola spracovaná pre ohlásenie stavby (Príloha č.1 a č.2 tejto časti súťažných podkladov), ako aj v návrhu Zmluvy o dielo, ktorá tvorí Prílohu č.1 časti III. súťažných podkladov.
Interne Kennung: 30914/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001