2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kotníkové obuvi
Beschreibung: Poskytnutí dodávky 167 párů kotníkové obuvi pro potřeby Městské policie Ostrava. Jedná se o obuv určenou pro každodenní služební nošení strážníků MPO v urbanizovaném prostředí, vhodnou pro dlouhodobou chůzi a stání.
Interne Kennung: 191/2025/05
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadání dílčí veřejné zakázky na dodávky v rámci dynamického nákupního systému dle § 141 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001