475221-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY LGOTA WIELKA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY LGOTA WIELKA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Lgota Wielka w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 02.10.2025 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2) zapewnienie wyposażenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), mieszczącego się przy ul. Strażackiej 39 w Lgocie Wielkiej, w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lgota Wielka i zagospodarowanie zebranych z PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Łączna liczba osób zameldowanych: 4 099 ( stan na 30.06.2025 r.), Nieruchomości zamieszkałe: 1 215 ( stan na 30.06.2025 r.), Łączna liczba osób zamieszkałych: 3 714 ( stan na 30.06.2025 r.). UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Termin związania ofertą - do 21 listopada 2025r.
Interne KennungAIZ.271.1.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Lgota Wielka w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 02.10.2025 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2) zapewnienie wyposażenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), mieszczącego się przy ul. Strażackiej 39 w Lgocie Wielkiej, w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Lgota Wielka i zagospodarowanie zebranych z PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Łączna liczba osób zameldowanych: 4 099 ( stan na 30.06.2025 r.), Nieruchomości zamieszkałe: 1 215 ( stan na 30.06.2025 r.), Łączna liczba osób zamieszkałych: 3 714 ( stan na 30.06.2025 r.). UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.