2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Audiovisuele Middelen en aanverwante diensten
Beschreibung: Gasunie wil door middel van deze aanbestedingsprocedure één opdrachtnemer selecteren voor de uitvoering van de opdracht. Het doel van deze aanbesteding is om de huidige AV-inrichting te continueren en verder door te ontwikkelen. Dit betekent dat we een betrouwbaar en efficiënt audiovisueel landschap willen dat de eindgebruikers (Gasunie-medewerkers) optimaal ondersteunt in de huidige hybride werkomgeving. Door een inschrijver te selecteren die gedurende alle fases (idee, ontwerp, engineering, uitvoering en beheer) van het traject betrokken is (werken in teamverband) en Gasunie kan ondersteunen wanneer daar behoefte aan is, wordt de continuïteit en betrouwbaarheid geborgd. De geraamde waarde voor de gehele looptijd van de raamovereenkomst (8 jaar) bedraagt naar schatting €6.000.000,-. Deze geraamde waarde betreft het totale bedrag, exclusief omzetbelasting en exclusief indexatie, met inbegrip van opties en verlengingen zoals in deze leidraad aangegeven. Deze cijfers zijn gebaseerd op beschikbare historische gegevens en relevante toekomstverwachtingen. U kunt hieraan geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: WS2527034062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomst heeft een beoogde looptijd van twee (2) jaar, met de mogelijkheid om deze één keer te verlengen met vier (4) jaar en daarna nog eens met twee (2) jaar.