See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VT – Intrathecale medicijnpompsystemen baclofen (SynchroMed™ III)
Beschreibung: Maastricht UMC+ is voornemens een mantelovereenkomst te sluiten voor de levering van intrathecale medicijnpompsystemen voor baclofentherapie, in het bijzonder Baclofen – SynchroMed™ III, inclusief toebehoren, programmeer-/uitleesapparatuur, software, training en logistieke ondersteuning. De overeenkomst ziet tevens op leverzekerheid, calamiteitenondersteuning en continuïteit van zorg. Afname van jaarlijks gemiddeld 16 medicijnpompen gedurende de initiële contractperiode. Deze aantallen dienen uitsluitend ter bepaling van de reikwijdte van de aanbieding en vormen geen afnamegarantie.
Interne Kennung: EA-2025-058
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Maastricht UMC+ is voornemens een mantelovereenkomst te sluiten voor de levering van intrathecale medicijnpompsystemen voor baclofentherapie, in het bijzonder Baclofen – SynchroMed™ III, inclusief toebehoren, programmeer-/uitleesapparatuur, software, training en logistieke ondersteuning. De overeenkomst ziet tevens op leverzekerheid, calamiteitenondersteuning en continuïteit van zorg. • Afname van jaarlijks gemiddeld 16 medicijnpompen gedurende de initiële contractperiode. Deze aantallen dienen uitsluitend ter bepaling van de reikwijdte van de aanbieding en vormen geen afnamegarantie.
Interne Kennung: 1