47529-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – NU BUas - Projectcoördinator Transport en Opslag
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU BUas - Projectcoördinator Transport en Opslag
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur projectcoordinatoren BUas en ziet op de inzet van een Projectcoördinator Transport en Opslag.
Interne Kennung: T117736
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: T117736
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000