2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu inspekcyjnego na potrzeby eksploatacji sieci kanalizacyjnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, kompletnego systemu inspekcyjnego przeznaczonego do eksploatacji i kontroli sieci kanalizacyjnej, obejmującego w szczególności kamerę samojezdną z głowicą inspekcyjną, wózek kamery, przenośny bęben kablowy, jednostkę sterującą, oprogramowanie inspekcyjne oraz wymagane wyposażenie dodatkowe. 2. Dostarczony system musi być kompletny, skonfigurowany, uruchomiony i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem. Wykonawca zobowiązany będzie również do przeprowadzenia szkolenia pracowników Zamawiającego oraz przekazania wymaganej dokumentacji technicznej, gwarancyjnej i użytkowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagane minimalne parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe systemu, zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1340217
Interne Kennung: 11S/Kamera/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie, którego dotyczy niniejszy dokument oznaczone jest znakiem: 11S/Kamera/2026. Wykonawcy powinni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z możliwością prowadzenia negocjacji o wartości szacunkowej nieprzekraczającej kwot określonych w art. 2 ust. 1 pkt. 2) Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) w oparciu o zapisy Regulaminu Udzielania Zamówień Sektorowych SEWIK. 3. Przed złożeniem oferty, Wykonawca winien się zapoznać z Regulaminem Udzielania Zamówień Sektorowych obowiązującym w SEWIK. 4. Treść Regulaminu dostępna jest na stronie internetowej Zamawiającego: https://sewik.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/zamowieniasektorowe2026.pdf 5. Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami stanowi kompletny dokument, który obowiązuje Wykonawcę i Zamawiającego podczas całego postępowania. 6. W sprawach nieuregulowanych niniejszą SWZ zastosowanie mają właściwe przepisy określone w Regulaminie Udzielania Zamówień Sektorowych SEWIK oraz przepisy Ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793) oraz Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 795).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997100 Maschinen für die Inspektion von Rohrleitungsinnenflächen
5. Los
Los: LOT-0001