475298-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungsdienste – Europese aanbesteding vloeronderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding vloeronderhoud
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van het Specialistisch vloeronderhoud gedurende De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van ca. € 100.000, - exclusief BTW per jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van het Specialistisch vloeronderhoud gedurende een initiële periode van drie (3) jaar De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van ca. € 100.000, - exclusief BTW per jaar.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding heeft een looptijd gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van driemaal twee (2) jaar en afsluitend eenmaal één (1) jaar. Naast de overeengekomen verlengingsopties, behoudt Aanbestedende dienst zich het recht voor om de overeenkomst éénmalig met maximaal twaalf maanden te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden, indien beëindiging van de raamovereenkomst leidt tot discontinuïteit van de uitvoering.