2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia a rozšírenie ZŠ Janíkovce.
Beschreibung: Komplexný architektonický návrh zameraný na modernizáciu a priestorové rozšírenie existujúcej ZŠ v Janíkovciach, vrátane verejného priestoru pred budovou ZŠ. Cieľom je pretvoriť súčasné kapacity na modernú vzdelávaciu inštitúciu, plnohodnotnú ZŠ (1-9) so základným vybavením( jedálňou, kuchyňou, telocvičňou , šatne).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück