2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revisie beplanting, gras en halfverhardingen
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: PRJ-2600077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en loopt van 1 november 2026 tot en met 31 oktober 2028. De opdrachtgever heeft vervolgens de mogelijkheid de overeenkomst tweemaal met één jaar te verlengen. Bij volledige benutting van de verlengingsopties loopt de overeenkomst tot en met 31 oktober 2030.